Zamknij

Gal Gadot urodziła. Wonder Woman pokazała urocze zdjęcie córeczki [FOTO]

30.06.2021 08:29

Gal Gadot poinformowała zimą, że spodziewa się kolejnego dziecka. Właśnie odtwórczyni roli Wonder Woman urodziła i od razu pochwaliła się zdjęciem córeczki.

Gal Gadot
fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Gal Gadot urodziła. Izraelska aktorka i modelka, która ma na koncie już całkiem sporo świetnych ról (tą, która przyniosła jej największą rozpoznawalność, była kreacja w "Wonder Woman", gdzie zagrała główną bohaterkę) pochwaliła się w sieci zdjęciem maleństwa.

Zobacz także: Filip Chajzer dostał od internauty nietypową propozycję. "Egzotyka tej oferty jest ujmująca"

Gal Gadot urodziła. Pokazała urocze zdjęcie córeczki

Oprócz tego, że Gadot odnosi sukcesy zawodowe, cieszy się także urokami życia rodzinnego. W 2008 roku wyszła za mąż za dewelopera Jarona Varsano, a w 2011 roku na świat przyszła ich córka Alma. Sześć lat później - Maya. Ale jak widać, aktorka i jej mąż chcieli mieć jeszcze większą rodzinę. Teraz na świecie pojawiła się trzecia córeczka, a o fakcie tym Gal Gadot poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama.

"Moja słodka rodzina. Nie mogłabym być bardziej wdzięczna i szczęśliwa (i zmęczona). Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać w naszej rodzinie Daniellę. Przesyłam dużo miłości i zdrowia" - napisała Gal Gadot przy zdjęciu całej piątki.

O tym, że Gal Gadot jest w trzeciej ciąży, plotkowano od ceremonii Złotych Globów 2021, gdzie uwagę fotoreporterów przykuła zwiewna kreacja, ukrywająca pojawiające się krągłości. Aktorka szybko doszła do wniosku, że ciąża dłużej się nie ukryje i oficjalnie poinformowała o niej w sieci.

Dołączamy do gratulacji.

loader