Obserwuj w Google News

Eurowizja 2022. Michał Szpak zachwycony Ochmanem. Wyznał wokaliście miłość

2 min. czytania
13.05.2022 08:43
Zareaguj Reakcja

Eurowizja 2022. Krystian Ochman awansował do finału konkursu. Michał Szpak, który również miał okazję wystąpić w rywalizacji jest zachwycony głosem reprezentanta Polski.

Michał Szpak i Krystian Ochman
fot. VIPHOTO/East News

Eurowizja 2022 budzi ogromne emocje. Szczególnie duże zainteresowanie konkurs wzbudza w tym roku w Polakach. Wszystko za sprawą Krystiana Ochmana, który ma ogromne szanse na zwycięstwo.

Zobacz:  Eurowizja 2022: finał z Polską. RELACJA na żywo i WYNIKI live [SOBOTA, 14.05]

Eurowizja 2022. Krystian Ochman awansował do finału

Piosenką "River" i głosem reprezentanta Polski na Eurowizji zachwycają się fani rywalizacji na całym świecie, dziennikarze oraz komentatorzy. Ochman 12 maja pokonał konkurencję i przeszedł do finału 66. edycji międzynarodowego konkursu.

Redakcja poleca

Zachwyty nad występem Polaka w Turynie nie ustają. W gronie wielbicieli Ochmana znalazł się Michał Szpak, który miał okazję reprezentować Polskę na Eurowizji w 2016 roku. Długowłosy wokalista był również trenerem Ochmana podczas 11. edycji "The Voice of Poland", którą autor "River" wygrał pod okiem jurora.

Eurowizja 2022. Michał Szpak wyznał miłość Krystianowi Ochmanowi

Szpak w swojej relacji na Instagramie zaznaczył, że również trzyma kciuki za Ochmana.

Wszyscy trzymamy kciuki. Gratulacje. Kocham.

W rozmowie z Pudelkiem Szpak wyznał miłość swojemu byłemu podopiecznemu. Przyznał, że Ochman jest według niego wyjątkowym wokalistą.

Krystian - wybitny wokal. Kocham go zresztą, nigdy tego nie ukrywałem. W 'The Voice' na dźwięk jego głosu serce i intuicja powiedziały mi, że zajdzie do tego miejsca.

Finał Eurowizji 2022 z udziałem Ochmana odbędzie się w sobotę, 14 maja.

RadioZET.pl/Pudelek/Interia