Obserwuj w Google News

Eurowizja 2022: tak wyglądał występ Polski. Internauci zachwyceni Ochmanem: "Arcydzieło"

2 min. czytania
13.05.2022 00:30
Zareaguj Reakcja

Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022 zachwycił widzów. Polska awansowała do finału po raz pierwszy od 5 lat. Poniżej możecie obejrzeć półfinałowy występ Ochmana. Internauci są zachwyceni Polakiem. Zobaczcie, jak wyglądał występ Ochmana w drugim półfinale.

Krystian Ochman Eurowizja 2022
fot. Youtube screen / Eurovision Song Contest

Eurowizja 2022 trwa. Krystian Ochman awansował do finału konkursu po świetnym występie w drugim półfinale, który odbył się w czwartek wieczorem.

Reprezentant Polski zachwycił widzów. Poniżej możecie zobaczyć występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022 i przeczytać komentarze zachwyconych internautów.

Zobacz:  Eurowizja 2022: finał z Polską. RELACJA na żywo i WYNIKI live [SOBOTA, 14.05]

Redakcja poleca

Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022. Tak wyglądał w półfinale [WIDEO]

Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022 zachwycił widzów z całej Europy. Polak znalazł się w najlepszej dziesiątce drugiego półfinału i po raz pierwszy od 2017 roku nasz reprezentant pojawi się w finale tego słynnego konkursu.

Polska prezentacja jest utrzymana w mrocznym klimacie, potęgowanym przez ciemne kolory, efektowną grę świateł i dynamiczną pracę kamer. Na wizualizacjach pojawiają się m.in. las i twarz polskiego reprezentanta. Ochman jest ubrany w elegancki czarny garnitur z granatowymi skrawkami po bokach marynarki. Pojawiają się również cztery tancerki zasłoniętymi twarzami i ciemnymi strojami, które przypominają demony i tajemnicze zjawy. Pod koniec występu postacie "atakują" Ochmana, celowo go popychając i szturchając. Bardzo emocjonalna prezentacja, a wokal reprezentanta Polski brzmi fenomenalnie na żywo.

Eurowizja 2022: internauci zachwyceni występem Krystiana Ochmana w półfinale

Występ Polski na Eurowizji 2022 zbiera znakomite recenzje w internecie. Widzowie są zachwyceni Krystianem Ochmanem.

"Jeden z najlepszych występów Polski na Eurowizji", "Oto zwycięzca", "Miałam ciarki podczas całego występu", "Absolutne arcydzieło", "Czuję, że wygra", "Bez wątpienia najlepsza piosenka tego konkursu", "Jestem dumna", "Zwycięzca", "Zasługuje na wygraną", "Cudowny występ, aż mam ciarki", "Najlepszy wokalista tej edycji" – piszą internauci.

Finał Eurowizji 2022 z udziałem Ochmana odbędzie się w sobotę, 14 maja.

Eurowizja Polska Ich Troje Edyta Górniak Michał Szpak
6 Zobacz galerię
fot. Youtube screen / Eurovision 2003, e-gorniak.com Edyta Górniak, Eurovision Song Contest