Obserwuj w Google News

Celine Dion ma poważne problemy zdrowotne. Koncerty w Polsce nie odbędą się w zaplanowanym terminie

2 min. czytania
29.04.2022 14:18
Zareaguj Reakcja

Celine Dion po raz kolejny przekłada europejską część trasy koncertowej. Artystka zmaga się z problemami ze zdrowiem. Wydała specjalne oświadczenie w sprawie.

Celine Dion
fot. mat. prasowe/Prestige MJM

Celine Dion to niekwestionowana diva o niezwykłym głosie, kochana przez miliony fanów na całym świecie. Artystka zapowiedziała jakiś czas temu koncert w ramach "Courage World Tour". Dwa przystanki na trasie miały zatrzymać się w Polsce.

Celine Dion choruje. Co z koncertami wokalistki w Polsce?

Dion miała powrócić do Polski po piętnastu latach. Niestety wokalistka zmaga się z problemami ze zdrowiem, a koncerty musiały zostać przełożone.

Artystka w dalszym ciągu kontynuuje leczenie w związku ze swoimi zdrowotnymi dolegliwościami. Piosenkarka ogłosiła przełożenie europejskiej części trasy na 2023 rok. Celine do tej pory zagrała 52 koncerty z planowanych. Odbyły się jeszcze przed wybuchem pandemii.

Redakcja poleca

Niestety w ostatnim czasie artystka przechodzi leczenie z powodu silnych i uporczywych skurczów mięśni, które uniemożliwiają występy na scenie. Jej powrót do zdrowia trwa dłużej, niż się spodziewała. Zespół medyczny Celine poddaje nieustannej ocenie jej stan zdrowia i kontynuuje leczenie.

Artystka wydała oświadczenie, w którym informuje o zmianach dat koncertów:

Tak mi przykro, że musimy jeszcze raz zmienić nasze plany koncertowe w Europie. Najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz moje problemy zdrowotne powodują, że znów je przekładamy. Czuje się nieco lepiej, ale wciąż doświadczam skurczów mięśni. Kiedy wychodzę na scenę, muszę być w najwyższej formie. Naprawdę nie mogę doczekać się spotkania z wami, ale to jeszcze nie ten czas. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby wrócić do poziomu, który pozwoli mi dać z siebie 100% na moich koncertach, ponieważ na to zasługujecie.

Oglądaj

Celine Dion w Polsce. Nowe daty koncertów

Celine Dion w związku ze swoimi problemami zdrowotnymi wystąpi w Polsce dopiero w 2023 roku.

Nowe daty koncertów:

  • 12 marca 2023 - Atlas Arena w Łodzi
  • 14 marca 2023 - TAURON Arena Kraków

Jak informują organizatorzy wydarzeń, wszystkie zakupione wcześniej bilety na obydwa koncerty, zachowują swoją wartość.