Obserwuj w Google News

Britney Spears pozuje całkowicie nago. Przegięła? „Niech jej ktoś pomoże!” [FOTO]

2 min. czytania
10.05.2022 20:23
Zareaguj Reakcja

Britney Spears po raz kolejny mocno zaniepokoiła fanów. Wielu z nich zauważyło, że coś niedobrego dzieje się z ciężarną gwiazdą muzyki pop. Zamieściła kolejne nagie zdjęcia. Niektórzy spekulują, że ktoś może ją do tego zmuszać.

Britney Spears
fot. screen Instagram britneyspears

Britney Spears nie tak dawno ogłosiła, że po raz kolejny zostanie mamą. Chociaż na razie nie widać u niej ciążowego brzuszka, bardzo chętnie prezentuje swoją figurę. Ku zaskoczeniu fanów robi to bez ubrań. Już wcześniej wzbudziła niepokój, pozując tak, jak ją „pan Bóg stworzył”, trzymając w rękach jedynie psa. „Strategiczne” miejsca jak gdyby nigdy nic zasłania emotikonami. Czy rzeczywiście są powody do niepokoju? Nawet nagrania jej codziennych „stylówek” zaczęły być brane jako wołanie o pomoc - gwiazda przestępuje na nich z nogi na nogę, patrzy się prosto w kamerę, niemal nie mrugając, a same filmiki trwają zdecydowanie za długo.

Zobacz także:  Britney Spears pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Zdradziła, co zrobił jej ojciec. "Szkody psychiczne" [FOTO]

Britney Spears po raz kolejny pozuje całkowicie nago

Fani bardzo martwią się o Britney Spears. Cieszyli się, kiedy zdjęto z niej ojcowską kuratelę, gratulowali, kiedy padła wieść o ciąży. Najnowsze zdjęcia przyprawiają jednak o gęsią skórkę. Pojawiły się nawet insynuacje o nawrocie choroby psychicznej.

Britney Spears już wcześniej chętnie pozowała nago. Pokazywała ujęcia z plaży, a potem kadry z domowego zacisza z psem na rękach. Teraz niektórzy zauważyli, że fotografie wyglądają na takie, jakby ktoś zmuszał gwiazdę do dziwnej sesji.

- Zrzut fotek z mojej ostatniej wizyty w Meksyku, zanim jeszcze był we mnie dzidziuś. Dlaczego wyglądam 10 lat młodziej, gdy jestem na wakacjach? - tak Britney Spears podpisała jedno ze zdjęć.

Piosenkarka trzyma się za piersi, a krocze zasłoniła emotikoną serduszka. Jedno zdjęcie jest wstawiane po kilka razy – różni się jedynie barwami i stopniem „przerobienia”. Stoi jakby na baczność i patrzy się prosto w aparat.

- Te zdjęcia wyglądają na wymuszone, jakby ktoś cię do nich zmusiłocenia internauta.

Redakcja poleca

- Naprawdę kocham Britney, ale bardzo się o nią martwię. Niech jej ktoś pomoże - apeluje kolejna osoba.

- Mój Boże, Britney, usuń to, proszę, poniżasz sięczytamy.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska