Obserwuj w Google News

Ciężarna Britney Spears pozuje nago z psem. Fani zaniepokojeni: „Ona potrzebuje pomocy” [FOTO]

2 min. czytania
06.05.2022 11:19

Britney Spears nie tak dawno ogłosiła, że niedługo już po raz trzeci zostanie mamą. Brzuszek gwiazdy nie jest jeszcze widoczny, a ona sama nie rezygnuje z publikowania zdjęć i filmików na Instagramie. Jeden z ostatnich postów szczególnie zaniepokoił fanów: piosenkarka pozuje całkiem nago, a na rękach trzyma ukochanego psa.

Britney Spears
fot. screen Instagram britneyspears

Britney Spears jest mamą dwóch synów ze związku z Kevinem Federline. Nigdy nie ukrywała, że chciałaby ponownie zostać mamą i wychowywać córeczkę. Fani „pomiędzy wierszami” w postach publikowanych przez gwiazdę odkryli, że rzeczywiście spodziewa się dziewczynki, której ma dać na imię Rose. Britney Spears i Sam Ashgari są wniebowzięci – w przeciwieństwie do miłośników gwiazdy, których mocno zdziwiła ostatnia sesja.

Zobacz także:  Britney Spears pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Zdradziła, co zrobił jej ojciec. "Szkody psychiczne" [FOTO]

Britney Spears pozuje całkiem nago. Na rękach trzyma psa

Wokalistka zaczęła całkowicie nowe życie. Została zwolniona z kurateli ojca i niedługo zostanie mamą. Jedyne problemy może mieć z siostrą, Jamie Lynn Spears, której zarzuciła, że ta żerowała na jej nieszczęściu. Wszystko przez książkę „Things I Should Have Said”, w której opisała agresywne zachowania Britney Spears.

Fani oczywiście dopingują i wspierają gwiazdę muzyki pop, jednak zszokowała ich seria ostatnich zdjęć. Britney Spears pozuje na nich nago – jedynie zasłoniła lekko pupę emotikoną diamentu. Na rękach trzyma swojego psa. To kolejna roznegliżowana sesja w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Na początku marca artystka pozowała na plaży bez żadnego kostiumu.

Część osób jest zachwyconych zdjęciami, jednak zdecydowanie przeważają negatywne opinie. Wielu fanów niepokoi się, że znów pogorszyła się psychika Britney Spears.

- Zdecydowanie nie jest z nią dobrze, ona potrzebuje pomocy

- Niech ktoś zabierze jej telefon

Redakcja poleca

- Czy ktoś jeszcze nie przestraszył się, że jest naga i trzyma psa?

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS