Obserwuj w Google News

Britney Spears jest w ciąży: „Zrobiłam test”. Obawia się paparazzich

Klaudia Bochenek
2 min. czytania
11.04.2022 22:46
Zareaguj Reakcja

Britney Spears jest w ciąży. Radosną nowinę ogłosiła za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że marzy o jeszcze jednym dziecku – chciałaby mieć córeczkę. Jest już mamą dwóch nastoletnich synów ze związku z Kevinem Federline: Seana Prestona i Jaydena. Zapowiedziała również, że nie ma zamiaru być pożywką dla paparazzi i ograniczy swoje wyjścia z domu.

Britney Spears Sam Asghari
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Britney Spears spodziewa się dziecka. Od prawie pięciu lat jest związana z Samem Asgharim. Mężczyzna w wywiadzie dla „Forbes” powiedział, że chce rozwijać swoją karierę aktorską, a także nie ma nic przeciwko temu, aby kiedyś zostać tatą. Teraz marzenie pary się spełniło.

Zobacz także:  Britney Spears zarzuca siostrze żerowanie na jej nieszczęściu. "Jesteś szumowiną"

Britney Spears jest w ciąży

Britney Spears wiele zawdzięcza swojemu narzeczonemu. Sam Asghari mocno wspierał ją podczas kurateli, batalii sądowych czy terapii. Na zdjęciach w mediach społecznościowych widać, że mocno się kochają i bije od nich pozytywna energia.

Piosenkarka początkowo nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Dopiero kiedy wraz z narzeczonym, którego nazywa per mąż”, zauważyła u siebie zmianę wagi, zdecydowała się sięgnąć po test. Był pozytywny.

- Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam: „Jezu, co się stało z moim brzuchem?”. Mój mąż powiedział: „Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie”. Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka. [...] Jeśli tam jest dwójka… - pisze Britney Spears w poście na Instagramie.

Jest oczywiście świadoma tego, że paparazzi będą teraz za nią chodzić krok w krok, aby tylko uchwycić wokalistkę i jej ciążowy brzuszek. Takie zdjęcia mogą być warte fortunę. Britney Spears postanowiła więc ograniczyć swoje wyjścia z domu. Już kiedyś przechodziła przez depresję okołoporodową.

- Oczywiście nie będę wychodzić tak często, ponieważ paparazzi dostają swoje pieniądze za strzelanie do mnie, jak niestety już to zrobili... To trudne, bo w ciąży miałam depresję okołoporodową… Muszę przyznać, że to straszne … Kobiety wtedy o tym nie mówiły… Niektórzy uważali, że to niebezpieczne, jeśli kobieta narzeka z dzieckiem w środku… Ale teraz kobiety mówią o tym codziennie… Dzięki Jezu nie musimy trzymać tego bólu w tajemnicy … Tym razem będę ćwiczyć jogę każdego dnia!!! Szerząc dużo radości i miłości – tłumaczy Britney Spears.

Redakcja poleca

Fani nie kryli radości, inni zdezorientowania. Sądzili, że Britney Spears początkowo żartuje i rzeczywiście chodzi jej o tzw. „ciążę spożywczą”. Pozostaje więc czekać, aż piosenkarka sama pochwali się rosnącym brzuszkiem i ogłosi płeć dziecka.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS