Obserwuj w Google News

Billie Eilish zaśpiewa piosenkę do nowego Jamesa Bonda. To historyczny moment

Piotr Krajewski
2 min. czytania
15.01.2020 09:00
Zareaguj Reakcja

Billie Eilish nagra piosenkę do „Nie czas umierać”, nowego filmu o Jamesie Bondzie. Głośne plotki okazały się prawdą. Oficjalnie potwierdzono, że to właśnie 18-letnią gwiazdę z USA usłyszymy w motywie przewodnim produkcji o przygodach agenta 007.

Billie Eilish zaśpiewa piosenkę do Nie czas umierać nowego filmu o Jamesie Bondzie to historyczny moment
fot. mat. prasowe

Nie czas umierać: Billie Eilish nagra piosenkę do nowego Jamesa Bonda

Billie Eilish pracuje nad piosenką do nowego filmu o Jamesie Bondzie zatytułowanego „Nie czas umierać. Przy tworzeniu utworu „No Time To Die” współpracuje ze swoimi bratem i producentem Finneasem. Informacja została już oficjalnie potwierdzona przez twórców i amerykańską piosenkarkę.

>>  Billie Eilish jest chora. Opowiedziała o zmaganiach z nieuleczalną chorobą

Co ciekawe, Billie Eilish jest najmłodszym artystą w historii, który stworzy motyw przewodni do filmu o Jamesie Bondzie. 18 grudnia amerykańska wokalistka skończyła 18 lat.

Piosenka do nowego Jamesa Bonda w wykonaniu Billie Eilish to spore zaskoczenie. W ostatnich miesiącach spekulowało się na temat zupełnie innych artystów, którzy mogli stworzyć utwór do filmu „Nie czas umierać”. Wcześniej mówiło się, że piosenkę do nowego Jamesa Bonda może nagrać m.in. Dua Lipa czy Ed Sheeran.

Oprócz informacji o Billie Eilish, potwierdzono również, że ścieżkę dźwiękową do „Nie czas umierać” stworzy Hans Zimmer, legendarny niemiecki kompozytor muzyki filmowej i zdobywca Oscara.

Nowy James Bond: kiedy premiera „Nie czas umierać”?

„Nie czas umierać”, nowy film o Jamesie Bondzie, będzie już 25. częścią słynnej serii. W rolę agenta 007 po raz ostatni wcieli się Daniel Craig.

Polska premiera „Nie czas umierać” obędzie się już 3 kwietnia 2020 roku. W internecie pojawił się już oficjalny zwiastun filmu.

RadioZET.pl/nme.com, radiox.co.uk/PK