Obserwuj w Google News

Billie Eilish kiedyś. Tak wyglądała zanim stała się sławna [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
30.10.2019 12:07
Zareaguj Reakcja

Billie Eilish to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki, która osiągnęła niesamowity sukces mając zaledwie 17 lat. Nastolatka słynie z tego, że niemal w ogóle nie uśmiecha się do zdjęć. Jesteście ciekawi, jak Billie Eilish wyglądała kiedyś? Okazuje się, że jeszcze kilka lat temu Amerykanka uśmiechała się od ucha do ucha.

Billie Eilish kiedyś tak wyglądała zanim stała się sławna stare zdjęcie foto
fot. Youtube

Billie Eilish kiedyś. Tak wyglądała zanim stała się sławna

Billie Eilish wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Jeszcze kilka lat temu utalentowana piosenkarka z Los Angeles uwielbiała uśmiechać się do zdjęć. Dziś wizerunek Amerykanki bardzo się zmienił, a jej znakiem rozpoznawczym stały się zaskakujące stroje i brak uśmiechu niemal na każdej fotografii.

W internecie nie brakuje starych zdjęć Billie Eilish z czasów, kiedy nastolatka nie była jeszcze sławna. Poniżej możecie zobaczyć porównanie fotografii z 2011 i 2019 roku. Trzeba przyznać, że w ciągu zaledwie tych kilku lat Billie Eilish bardzo się zmieniła.

Debiutancka płyta Billie Eilish hitem

Muzyka Billie Eilish bije rekordy popularności. Jej pierwsza płyta „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” stała się bestsellerem na całym świecie, a Amerykanka została nazwana najważniejszą debiutantką 2019 roku.

Singiel Billie Eilish „Bad Guy” to jeden z największych tegorocznych hitów. W wielu krajach pokrył się platyną i dotarł na szczyty list przebojów, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii czy Kanadzie. Oficjalny teledysk obejrzano ponad 600 milionów razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK