Obserwuj w Google News

TOP filmy na Netflixie. Króluje produkcja sprzed kilku lat z Armie Hammerem w roli głównej [TOP 10]

2 min. czytania
06.07.2022 13:18
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się film z Armie Hammerem w roli głównej. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Mina
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także:  "Stranger Things" sezon 4: Netflix z kolejnym rekordem oglądalności. Liczona jest w miliardach

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film z Armie Hammerem. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Redakcja poleca

Na pierwszym miejscu znalazła się produkcja "Mina" z 2016 roku. Jest to opowieść o losach Mike'a, Mężczyzna po nieudanej próbie zamachu trafia na pustynię, gdzie podejmuje walkę z przyrodą, własnymi słabościami, ale też zagrażającymi mu wrogami. W bohatera wciela się Armie Hammer.

Drugą pozycję zajmuje natomiast oryginalna produkcja Netflixa - "Człowiek z Toronto". To opowieść o losach dwóch skrajnych osób - groźnego zabójcy oraz niezbyt zaradnego mężczyzny. Bohaterowie zostają pomyleni ze sobą w obiekcie wynajętym za pośrednictwem Airbnb. W osadzie m.in. Woody Harrelson, Kevin Hart oraz Kaley Cuoco.

Podium zamyka produkcja o tytule "Pierwszy śnieg". To kryminał z 2017 roku - detektyw Hole bada sprawę zaginięcia kobiety, której szalik został wykorzystany do przystrojenia ulepionego ze śniegu bałwana.

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Mina"
  2. "Człowiek z Toronto"
  3. "Pierwszy śnieg"
  4. "Love & Gelato"
  5. "Barry Seal: Król przemytu"
  6. "Parada serc"
  7. "W sieci pająka"
  8. "Tomb Raider: Kolebka życia"
  9. "Pajęcza głowa"
  10. "Rzut życia"

Zobacz także:  "Turbulencje", sezon 4: czy będzie czwarty sezon serialu na Netflixie?

RadioZET.pl

Brandon Lee, Heath Ledger, Aaliyah
10 Zobacz galerię
fot. Miramax/Courtesy Everett Collection/East News/ Ferrari Press/East News/Courtesy Everett Collection/East News