Obserwuj w Google News

"Spider-Man: No Way Home" - Tom Holland zapowiada "najfajniejszą scenę" w swojej karierze

2 min. czytania
26.10.2021 12:06
Zareaguj Reakcja

Tom Holland zapowiedział, że w filmie "Spider-Man: No Way Home" pojawi się tajemniczy aktor, z którym występ jest punktem zwrotnym w jego karierze.

Tom Holland
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

"Spider-Man: No Way Home" to chyba najbardziej wyczekiwany film Marvela w 2021 roku. Wszystko przez plotki dotyczące obsady produkcji stworzonej przez Marvel Studios i Sony Pictures. Chociaż tym razem Tom Holland nie zdradził żadnych sekretów dotyczących filmu, wygląda na to, że niektóre domysły zostały potwierdzone.

"Spider-Man: No Way Home" - Tom Holland zapowiada "najfajniejszą scenę" w swojej karierze

O tym, że w trzeciej części Spider-Mana granego przez Toma Hollanda pojawią się gwiazdy poprzednich serii przygód pajęczego herosa, wiadomo od jakiegoś czasu. Pierwszy zwiastun filmu "Spider-Man: No Way Home" potwierdził natomiast, że w produkcji zobaczymy przenikanie się różnych uniwersów.

Redakcja poleca

Z tego powodu plotki o udziale w filmie Tobeya Maguire'a i Andrew Garfielda są bardziej prawdopodobne, niż kiedykolwiek wcześniej. Chociaż aktorzy dementują te pogłoski, ostatni komentarz Hollanda może wskazywać, że to celowe działanie z ich strony, żeby podtrzymywać zainteresowanie filmem "Spider-Man: No Way Home".

Holland w rozmowie z magazynem Empire na temat swojego najnowszego filmu, zdradził, że pojawia się w nim "najfajniejsza scena", jaką kiedykolwiek nakręcił.

Cztery osoby siedzące przy stole i rozmawiające o tym, jak to jest być superbohaterem - to było niesamowite. Jednego dnia oglądaliśmy tę scenę, mój brat i ja, i musieliśmy zbierać szczęki z podłogi.

Oczywiście aktor nie powiedział nic więcej, ale wielu fanów odebrało ten komentarz jednoznacznie - jako potwierdzenie pogłosek na temat powrotu gwiazd z poprzednich filmowych serii o Spider-Manie.

Niewykluczone, że we wspomnianej scenie Peter Parker rozmawiał ze swoimi odpowiednikami z alternatywnych wymiarów, w których wcielili się Maguire i Garfield. Może jednak chodzić o zupełnie inne postacie. Twórcy filmu świadomie operują niedopowiedzeniem, bo wiedzą, że dzięki temu nakręcą fanów na premierę bardziej, niż za pomocą standardowych środków marketingowych.

Redakcja poleca

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera?

Czy przewidywania się potwierdzą? A może twórcy zaskoczą nas czymś zupełnie innym? Trzecia część solowych przygód Spider-Mana trafi do kin 17 grudnia 2021 roku. W filmie reżyserowanym przez Jona Wattsa wystąpili Tom Holland, Alfred Molina, Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Tony Revolori, J.B. Smoove oraz Jon Favreau.

RadioZET.pl/Empire

Najlepsze seriale superbohaterskie. 11 tytułów, które koniecznie powinniście obejrzeć