Obserwuj w Google News

Śmierć w "M jak miłość". Wątek będzie miał tragiczny finał

Judyta Wanicka
2 min. czytania
25.11.2019 19:57
Zareaguj Reakcja

W "M jak miłość" dojdzie do tragicznego zdarzenia. Dziecko Niny i Leszka umrze podczas porodu. Jak w tej sytuacji zachowa się Asia (w tej roli Basia Kurdej-Szatan), której ciąża byłej kochanki Krajewskiego przeszkadzała w budowanie szczęśliwego związku?

M jak miłość
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

Nowe odcinki  "M jak miłość" dostarczą mnóstwa emocji wielbicielom wątku Leszka Krajewskiego (Sławomir Uniatowski) i jego byłej kochanki Niny (Agnieszka Judycka), która jest w nim ciąży. Sławek próbuje układać sobie życie z Asią Chodakowską ( Basia Kurdej-Szatan), lecz na drodze do ich szczęścia może stanąć dziecko z inną kobietą. Krajewski stara się unikać szaleńczo zakochanej w nim Niny, lecz kobieta cały czas desperacko próbuje go odzyskać. Gdy ponownie przyczai się pod jego firmą, nieoczkowanie dojdzie do dramatycznej sytuacji. 

M jak miłość: dziecko Niny i Leszka umrze podczas porodu

W 1479 odcinku "M jak miłość" Nina straci dziecko Leszka. Kochanka Krajewskiego wie, że jej ciąża jest zagrożona, lecz niepoukładane sprawy sercowe nie pozwalają jej spokojnie siedzieć w domu. Nina zakradnie się pod siedzibę firmy, by tam czatować na Leszka. W tym momencie dostanie bolesnych skurczów. Zauważy ją Marcin ( Mikołaj Roznerski), który natychmiast zabierze ją do biura. Tam Nina dojdzie do siebie. Uda jej się także spotkać z Leszkiem. Krajewski, wyraźnie niezadowolony z obecności ciężarnej kochanki, powie wprost, że nie będzie jej towarzyszył podczas porodu. 

Mimo kolejnego odrzucenia Nina nadal będzie podążać za Leszkiem. W pewnym momencie poczuje ostry ból i trafi do szpitala. Lekarze zdiagnozują odklejone łożysko i zdecydują się przeprowadzić cesarskie cięcie. Niestety, mimo natychmiastowej reakcji, dziecka Niny nie uda się uratować. Kobieta pogrąży się w rozpaczy.

Jak na wiadomość o tragedii zareaguje Leszek? Czy w końcu weźmie odpowiedzialność za swoje czyny i wesprze kochankę w trudnym momencie?

Ciekawe, jak zachowa się w tej sytuacji Asia. Do tej pory Nina była jej główną rywalką w walce o serce Krajewskiego. Śmierć dziecka pozornie rozwiązuje jej problem. Ale czy po tym wszystkim Nina ot tak zniknie z życia Leszka? Być może obsesyjne uczucie kobiety, podsycone bólem po stracie, sprawi, że Nina wkrótce zmieni życie Asi i Leszka w prawdziwe piekło. 

RadioZET.pl/jw