Obserwuj w Google News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczyli się?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
21.10.2019 14:09

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są już zaręczeni? Jak donosi "Party", gwiazdor "M jak miłość" miał oświadczyć się swojej ukochanej we Włoszech.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska
fot. Kamil Piklikiiewcz/East News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są zaręczeni?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są już zaręczeni? Według magazynu "Party" gwiazdor "M jak miłość" miał oświadczyć się ukochanej we Włoszech. Para wyjechała tam na początku października. Zaręczyny podobno odbyły się w Wenecji. Jednak sami zainteresowani nie chcą potwierdzić, ani też zaprzeczyć tym informacjom. Zarówno Adriana Kalska, jak i Mikołaj Roznerski nie mówią za dużo o swoim życiu prywatnym. Para dość długo trzymała związek w tajemnicy. Fanów poinformowali w 2018 roku, dodając takie same zdjęcia na swoje profile społecznościowe.

Mikołaj Roznerski: Z kim był związany?

Mikołaj Roznerski w jednym z wywiadów przyznał, że gdy skończył 30 lat, zmieniły się mu priorytety. "Po trzydziestce zmieniły mi się priorytety. Z głowy wyparowało młodzieńcze "fiu-bździu" i teraz najważniejsze jest dla mnie dziecko, bliscy, moja kobieta oraz to, żeby iść przez życie z własnymi przekonaniami" - mówił aktor i dodawał: "Jestem oddany wspaniałej kobiecie, która jest u mojego boku, wbrew różnym pojawiającym się ostatnio plotkom" - mówił gwiazdor "M jak miłość".

Mikołaj Roznerski wcześniej związany był z m.in.  Olgą Bołądź, Marceliną Zawadzką oraz Martą Juras, z którą ma syna Antka.

 

RadioZEt.pl/Party/ SW