Obserwuj w Google News

Popularne filmy i seriale na Netflix. Nowości na początek tygodnia [TOP 10]

2 min. czytania
13.12.2021 13:01
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się nowy film z Sandrą Bullock o tytule "Niewybaczalne". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Niewybaczalne
fot. Kimberly French/Netflix

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Na podium znalazł się nowy film produkcji Netflixa o tytule "Niewybaczalne", w którym występuje Sandra Bullock. Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce?

Zobacz także:  Netflix: drugi sezon "Squid Game" będzie inspirowany "Gwiezdnymi Wojnami"

Popularne filmy i seriale na Netflix. Nowości na nowy tydzień [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Redakcja poleca

Na pierwszym miejscu znalazła się nowość spod szyldu Netflixa. Jest to film "Niewybaczalne", opowiadający o losach zagubionej kobiety. Sandra Bullock wciela się w Ruth, bohaterka zostaje zwolniona z więzienia, ale społeczeństwo nie zapomniało o jej czynach. Ruth musi odszukać siostrę, którą porzuciła na wiele lat. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu.

W produkcji występują takie gwiazdy jak Sandra Bullock, Viola Davis, Jon Bernthal czy Vincent D'Onofrio. Drugie miejsce zajmuje "Dom z papieru" - z początkiem grudnia na platformie Netflix pojawił się ostatni sezon uwielbianego hiszpańskiego serialu. Widzowie otrzymali odpowiedź na wszystkie pytania, a najsłynniejszy napad na bank w historii seriali został zakończony.

Redakcja poleca

Podium zamyka kolejny film - "Dzika ekipa". Tym razem jest to produkcja kierowana do najmłodszych widzów. Jest to opowieść o losach zwierzaków, które z pozoru wydają się niebezpieczne, ale mają dobrą naturę i jeden cel: wyrwać się z niewoli i zawalczyć o lepszy los.

W zestawieniu znajdziemy też "Wiedźmina" - oznacza to, że widzowie przypominają sobie dawne odcinki przed nowym sezonem. Pojawiły się też takie produkcje jak "Titans" czy "Zagubieni w kosmosie". Co jeszcze cieszy się obecnie zainteresowaniem użytkowników Netflixa? Poniżej podajemy szczegóły.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Niewybaczalne"
  2. "Dom z papieru"
  3. "Dzika ekipa"
  4. "Niewidzialny człowiek"
  5. "Człowiek na krawędzi"
  6. "Titans"
  7. "Psi patrol"
  8. "Dawid i Elfy"
  9. "Wiedźmin"
  10. "Zagubieni w kosmosie"

Zobacz także:  Dostajesz podejrzane maile? To nie Netflix. Jak nie dać się oszukać?

RadioZET.pl

Najchętniej oglądane seriale Netflixa w historii. Te produkcje nie mają sobie równych! [TOP 10]