Obserwuj w Google News

Joanna Opozda zachwyca kreacją na premierze „Bridgitte Bardot Cudowna”. Fani oniemieli z zachwytu

2 min. czytania
19.10.2022 08:31
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda zachwyca. Polska aktorka pojawiła się na uroczystej premierze filmu „Bridgitte Bardot Cudowna”, w którym wcieliła się w divę wielkiego ekranu. Jej kreacja zachwyciła oniemiałych fanów. Zobacz prostą acz piękną kreację aktorki.

Bridgitte Bardot Cudowna - kadr z filmu
fot. materiały prasowe TVP

Joanna Opozda bryluje na salonach. Aktorka, najlepiej znana z ról w filmach „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy „Diablo. Wyścig o wszystko”, zachwyciła podczas uroczystej warszawskiej premiery filmu Lecha Majewskiego „Bridgitte Bardot Cudowna”, w którym wciela się w główną rolę. Jej kreacja przyciągnęła uwagę fanów i została wystawiona na serię pochlebnych komentarzy. Zobaczcie, jak aktorka wyglądała podczas gali w warszawskim kinie Cinema City Sadyba.

Redakcja poleca

Joanna Opozda zachwyca kreacją 

Joanna Opozda zachwyciła publiczność nie tylko swoją kreacją aktorską na ekranie, ale także swoją kreacją wieczorową, gdy podczas premiery pojawiła się w czarnej sukience. Jak czytamy na portalu Wirtualna Polska, który dał zwięzły opis stroju kobiety, goście premiery nie mogli napatrzyć się na doskonałą kreację.

Aktorka zdecydowała się na prostą, czarną sukienkę z oryginalnym dekoltem. Stonowana kreacja wyraźnie zaznaczała jej talię oraz eksponowała ramiona, a spore rozcięcie na dole także jej nogi. Całości dopełniała niewielka czarna torebka oraz stylowe, niezbyt wysokie srebrne szpilki.

„Bridgitte Bardot Cudowna” – zwiastun i informacje o filmie

„Bridgitte Bardot Cudowna” to najnowszy film Lecha Majewskiego, polskiego reżysera najlepiej znanego z takich obrazów, jak „Młyn i Krzyż”, „Dolina Bogów” czy „Onirica”. To opowieść rozgrywająca się za czasów PRL-u, skupiająca się na przygodach młodego Adama, który nie mogąc poradzić sobie z trudami rzeczywistości i specyficzną sytuacją rodzinną, ucieka do świata fantazji. Podczas seansu „Pogardy” Jean-Luca Godarda, nieoczekiwanie przenosi się do garderoby Bridgitte Bardot i razem z nią poznaje nowy, kolorowy świat. W roli głównej wystąpiła właśnie Joanna Opozda, a w filmie występują także: Kacper Olszewski (Adam), Veronika Rosati (w roli Liv Tyler!), a także Magdalena Różczka, Tomasz Sapryk i Andrzej Grabowski.

Film prezentowany był już podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie spotkał się z dość mieszanym przyjęciem, a mimo nominacji w konkursie głównym, do domu wrócił z niczym. Obecnie wyświetlany jest także w sekcji konkursowej Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Szeroka premiera kinowa zapowiedziana jest zaś już na najbliższy piątek 21 października.

Czytaj także:  Jerzy Stuhr przeprasza: "Podjąłem najgorszą w moim życiu decyzję"

RadioZET.pl/WP.pl/Filmeb/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET