Obserwuj w Google News

"Dziewczyna ze zdjęcia": film Netflixa przeraził widzów. O czym opowiada?

2 min. czytania
13.07.2022 13:19
Zareaguj Reakcja

Na Netflix zadebiutował nowy dokument kryminalny - "Dziewczyna ze zdjęcia". Opowiada o makabrycznej tajemnicy sprzed lat. Widzowie, którzy go widzieli, są zszokowani przedstawioną w nim historią.

Dziewczyna ze zdjęcia - kadr z filmu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

Netflix ma w swojej ofercie nowość dla miłośników kryminalnych historii, które wydarzyły się naprawdę. Mową o filmie  "Dziewczyna ze zdjęcia", o którym jest obecnie głośno na całym świecie. Wszystko za sprawą szokującej historii, którą opowiada.

"Dziewczyna ze zdjęcia": dokument Netflix zszokował widzów

Platforma Netflix słynie z głośnych filmów i seriali dokumentalnych, w których bardzo często losy bohaterów są dziwniejsze niż w najbardziej pogmatwanym scenariuszu fikcyjnego kryminału. Wystarczy wymienić takie tytułu jak "Tiger King", "Schody", czy "Evil Genius". Do tej listy dołączyła właśnie "Dziewczyna ze zdjęcia".

Redakcja poleca

Oficjalny opis filmu nie zdradza zbyt wiele szczegółów na temat poruszonej w nim sprawy, ale potrafi zaintrygować.

Film dokumentalny, w którym znaleziona przy drodze umierająca kobieta zostawia syna, mężczyznę podającego się za jej męża i tajemnicę, która okazuje się koszmarem.

Dodajmy do tego, że pojawia się wątek ukrytej tożsamości (nawet przez samą zainteresowaną) oraz mordercą poszukiwanym przez władze federalne.

Oglądaj

Jak podaje Onet, widzowie "Dziewczyny ze zdjęcia" uważają, że to "jedna z najbardziej przerażających rzeczy", jakie widzieli oraz nazywają produkcję "makabryczną i chorą". Wszystko przez nieprawdopodobną historię Sharon Marshall ukazaną w dokumencie. Wiele głosów mówi o tym, że po seansie, opowieść zostaje w głowie odbiorcy, wywołując niepokój i przerażenie. Do tego stopnia, że brytyjskie media uczulają osoby, które nie widziały "Dziewczyny ze zdjęcia", by podchodziły do niego z ostrożnością. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnych  stanów lękowych, przerażenia czy ataków paniki.

Redakcja poleca

"Dziewczyna ze zdjęcia": o czym jest film?

Niezwykle wysoko oceniana przez krytyków i zwykłych widzów produkcja, opowiada o tajemniczej śmierć młodej matki i porwaniu jej syna, które zaczynają trwającą przez dziesięciolecia tajemnicę dotyczącą prawdziwej tożsamości kobiety i śmiertelnie niebezpiecznego zbiega. Reżyserką dokumentu jest Skye Borgman -  twórczyni innego, równie zatrważającego filmu dostępnego na Netflix - "Abducted in Plain Sight". "Dziewczyna ze zdjęcia" zadebiutowała 6 lipca 2022 roku.

RadioZET.pl/Netflix/Onet.pl