Zamknij

Bezsenne noce Taylor Swift. Premiera nowego singla "Anti-Hero" w Radiu ZET

21.10.2022 14:40

Taylor Swift wydała nowy album „Midnights”. Dziesiąta płyta w karierze Amerykanki jest poświęcona 13 bezsennym nocom. Promuje ją singiel „Anti-Hero”, który słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo w piątek po godz. 21:00.

Taylor Swift
fot. mat. prasowe

Taylor Swift to jedna z największych gwiazd muzyki. Jej każdy album wywołuje ogromne poruszenie wśród słuchaczy, o czym świadczą chociażby wielomilionowe odtworzenia w serwisach streamingowych. Czy najnowsza płyta „Midnights” powtórzy sukces poprzednich?

Taylor Swift wydała nową płytę „Midnights”. Premiera singla „Anti-Hero” w Radiu ZET

Nowa płyta Taylor Swift „Midnights” to efekt współpracy artystki z Jackiem Antonoffem, jej stałym współpracownikiem, który pracował m.in. przy albumach „1989”, „Folklore”, „Reputation” czy „Evermore”. Piosenkarka stworzyła też jeden z utworów, „Sweet Nothing”, wspólnie ze swoim partnerem i aktorem, Joe Alwynem. Na krążku gościnnie pojawia się również Lana Del Rey.

Przed premierą wokalistka zdradziła, że dziesiąty album jest dedykowany 13 bezsennym nocom.

To zbiór napisanej w środku nocy muzyki, podróż przez lęki i słodkie sny. Drogi, które przemierzamy i demony, z którymi się mierzymy. Dla tych z nas, którzy się miotali, wycofali i zdecydowali się zapalić latarnie, aby wyruszyć na poszukiwania – z nadzieją, że może kiedy zegar wybije dwunastą… spotkamy samych siebie – wyjaśniła Swift.

Na standardowej wersji „Midnights” znajduje się 13 utworów, ale zaledwie trzy godziny po premierze artystka zaskoczyła fanów i wydała specjalną edycję krążka z siedmioma dodatkowymi piosenkami.

Tracklista płyty:

1. Lavender Haze
2. Maroon
3. Anti-Hero
4. Snow On The Beach (feat. Lana Del Rey)
5. You’re On Your Own, Kid
6. Midnight Rain
7. Question…?
8. Vigilante Shit
9. Bejeweled
10. Labyrinth
11. Karma
12. Sweet Nothing
13. Mastermind

Wersja "3am Edition":

14. The Great War
15. Bigger Than The Whole Sky
16. Paris
17. High Infidelity
18. Glitch
19. Would’ve, Could’ve, Should’ve
20. Dear Reader

RadioZET.pl/mat.prasowe