Zamknij

Piątkowa premiera „WiRUS” w Radiu ZET. Dawid Podsiadło powrócił z nowym albumem

21.10.2022 13:10

Dawid Podsiadło zaprezentował nową, długo wyczekiwaną płytę „Lata dwudzieste”. Na albumie promowanym przez single „POST” i „To co masz Ty!” znalazło się trzynaście utworów. Jeden z nich, zatytułowany „WiRUS”, zaprezentujemy premierowo w piątek po godz. 14:00 na antenie Radia ZET!

Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe / Daniel Jaroszek

Dawid Podsiadło podzielił się ze słuchaczami „Latami dwudziestymi”, czyli swoim czwartym solowym projektem i pierwszym od czterech lat albumem studyjnym.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Dawid Podsiadło i nowa płyta „Lata dwudzieste”. Premiera utworu „WiRUS” w Radiu ZET

Nowa płyta „Lata dwudzieste” powstała we współpracy wokalisty z Jakubem Galińskim, producentem muzycznym na co dzień grającym w jego zespole.

Jak przyznał sam Dawid, to zdecydowanie najbardziej taneczne wydawnictwo w jego dotychczasowej karierze. Mimo wesołych i przebojowych momentów album w warstwie lirycznej zawiera wiele słodko-gorzkich spostrzeżeń odnośnie otaczającego świata i życia dwudziestoparolatka.

Zobacz także

Co ciekawe, Podsiadło to pierwszy polski artysta, który został zaproszony przez Spotify do projektu Enhanced Album. To specjalna odsłona płyty, dostępna tylko w serwisie streamingowym, zawierająca dodatkowo materiały wideo i komentarze artysty na temat albumu.

Dawid Podsiadło wystąpi na PGE Narodowym. Kiedy koncert w Warszawie? [DATA, BILETY]

Wraz z premierą nowej płyty Dawid Podsiadło poinformował, że powraca na PGE Narodowy w Warszawie, gdzie w 2019 roku wystąpił razem z Taco Hemingwayem.

Koncert Dawida Podsiadło na PGE Narodowym odbędzie się 26 sierpnia 2023 roku. Artysta zaprezentuje nowe utwory i największe przeboje na specjalnej okrągłej scenie 360°.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od poniedziałku, 24 października na www.ebilet.pl/dawidpodsiadlo. Organizatorzy przygotowali blisko 80 tysięcy wejściówek.

RadioZET.pl/mat.prasowe