Obserwuj w Google News

Życzenia noworoczne 2022 - biznesowe, firmowe, dla pracowników na Nowy Rok 2022 [OFICJALNE]

2 min. czytania
22.12.2021 15:45
Zareaguj Reakcja

Biznesowe życzenia noworoczne 2022 i firmowe wierszyki na Nowy Rok, można znaleźć poniżej. Jakie krótkie i ładne życzenia złożyć pracownikom, współpracownikom oraz klientom na Sylwestra i Nowy Rok? Zebraliśmy najlepsze wierszyki noworoczne 2022. Nasze propozycje znajdziecie w tym artykule.

Życzenia noworoczne 2022 - biznesowe, firmowe, dla pracowników na Nowy Rok 2022 [OFICJALNE]
fot. SHUTTERSTOCK

Życzenia na Nowy Rok 2022 - oficjalne, firmowe, biznesowe. Poniżej przedstawiamy zbiór najciekawszych życzeń noworocznych i sylwestrowych, które można wysłać pracownikom lub współpracownikom, żeby życzyć im wszystkiego dobrego w Nowym Roku. W tym artykule znajdziecie najpiękniejsze życzenia noworoczne 2022 firmowe.

Życzenia noworoczne 2022: śmieszne wierszyki na Nowy Rok [KRÓTKIE, SMS]

Życzenia noworoczne 2022 - biznesowe ŻYCZENIA i wierszyki na Nowy Rok

Biznesowe życzenia noworoczne 2022 co roku przysparzają wielu problemów. Dlatego już na kilka dni wcześniej wiele osób szuka życzeń, które doskonale nadadzą się na wysłanie w ostatni dzień grudnia przed północą. Nasze propozycje oficjalnych życzeń na Nowy Rok 2022 można znaleźć poniżej.

---------

Niech nowy 2022 rok przyniesie Ci wiele radości, samozaparcia, pomyślności, zdrowia, a także dorzuci garść nowych marzeń, bo spełnianie ich nadaje sens naszemu życiu.

---------

Niech w Nowym Roku nigdy nie brakuje Ci: gotówki, uśmiechu, zdrowia, pozytywnych osób dookoła, miłości, szczęścia, spokoju, Bożej łaski, odwagi, sukcesów, marzeń do spełnienia i wiary w siebie!

---------

Jeszcze chwila, jeden mały krok

I wejdziemy w Nowy Rok,

Niech Ci się zatem życie z górki toczy,

A wiatr nigdy nie wieje w oczy.

Niech Ci się spełnią wszelkie marzenia.

Takie są moje noworoczne dla Ciebie życzenia!

---------

Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten rok uskrzydlił Cię.

---------

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni, bogatego Gwiazdora i szczęśliwego Nowego Roku. 

Życzenia noworoczne 2022 - piękne, ładne i krótkie wierszyki na Nowy Rok

Życzenia na Nowy Rok 2022 - firmowe wierszyki noworoczne

Poniżej zebraliśmy najciekawsze biznesowe i firmowe życzenia noworoczne 2022, które idealnie nadają się do wysłania w wiadomości SMS zarówno pracownikom, współpracownikom, jak i klientom.

---------

W nadchodzącym Nowych Roku 2022,

w podziękowaniu za udaną współpracę,

pragniemy złożyć Państwu życzenia

wszystkiego dobrego i wielu sukcesów, również w życiu prywatnym.

---

Z okazji Nowego Roku 2022 życzymy wszystkim naszym Klientom nieprzemijającego szczęścia, wielkiej miłości oraz wytrwałości w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom.

---

W imieniu własnym i firmy mam przyjemność złożyć Państwu życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz ogromu sukcesów na polu zawodowym.

---------

Pragnę złożyć gorące życzenia:

szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia,

oby troski życia zaginęły w mroku

podczas nadchodzącego Nowego Roku!

---------

Nadchodzący Nowy Rok niech niesie ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Wam życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Wszystkiego najlepszego. Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

---------

RadioZET.pl