Obserwuj w Google News

Wiktoria Gąsiewska - kim jest prowadząca Sylwestra Polsat 2021/2022? [WIEK, CHŁOPAK]

2 min. czytania
31.12.2021 09:08

Wiktoria Gąsiewska to prowadząca Sylwestra Polsat 2021/2022. Aktorka dobrze znana jest wielu widzom m.in. z występu w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Wiktorii Gąsiewskiej można znaleźć poniżej.

Wiktoria Gąsiewska – kim jest uczestniczka "Dance, Dance, Dance"? [WIEK, CHŁOPAK]
fot. Pawel Wodzynski/East News

Kim jest Wiktoria Gąsiewska? Wiek, chłopak, Instagram, kariera, osiągnięcia, życie prywatne i inne informacje na temat prowadzącej Sylwestra Polsat 2021/2022, można znaleźć poniżej.

Redakcja poleca

Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak, Instagram, kariera, życie prywatne

Wiktoria Gąsiewska urodziła się 13 marca 1999 roku w Warszawie i ma obecnie 22 lata. To młoda aktorka, która na dużym ekranie zadebiutowała w filmie baśniowym Jana Jakuba Kolskiego "Jasminum", gdzie wcieliła się w małą Eugenię. Rola ta przyniosła jej dużą popularność. Od tego czasu Wiktoria Gąsiewska zagrała w wielu filmach oraz serialach. Możemy ją kojarzyć m.in. z takich produkcji, jak "Katyń", "Lejdis", "Barwy Szczęścia", czy "Przyjaciółki". Młoda aktorka znana jest także z z filmu Netflixa "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i popularnego serialu "Rodzinka.pl", gdzie zagrała Agatę, dziewczynę Kuby. Ponadto Wiktoria Gąsiewska wzięła udział w ósmej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jej tanecznym partnerem został Oskar Dziedzic. Para odpadła jednak w trzecim odcinku, tym samym zajmując 9. miejsce.

Wiele osób zastanawia się także, kim jest chłopak Wiktorii Gąsiewskiej. W latach 2017-2021 była związana z aktorem Adamem Zdrójkowskim, który znany jest m.in. z roli Jakuba Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Wiktorię Gąsiewską na Instagramie można znaleźć pod nazwą wiktoria_gasiewska.

Wiktoria Gąsiewska prowadzącą Sylwestra Polsat 2021/2022

Wiktoria Gąsiewska poprowadzi Sylwestra z Polsatem 2021/2022. Wydarzenie odbędzie się w Chorzowie, a na scenie wystąpią m.in. Cleo, Ewelina Lisowska, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Beata i Bajm, Gromee i Doda.

Oprócz Wiktorii Gąsiewskiej w roli prowadzących będzie można zobaczyć także Krzysztofa Ibisza, Karolinę Gilon, Paulinę Sykut-Jeżynę, Ilonę Krawczyńską, Marcelinę Zawadzką, Patryka Cebulskiego i Adama Zdrójkowskiego oraz Izabelę Janachowską.

RadioZET.pl/JW