Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 246 - STRESZCZENIE. Halit tak naprawdę nie chce poślubić Yildiz? [27.06]

1 min. czytania
27.06.2023 14:40
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 246. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 246 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 246. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 246: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 246. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit zaprasza Kerima na jacht i prosi go, żeby robił zdjęcia. Ender zastosowała sprytny plan i wydobywa od Kerima powód jego niepokoju. Ender dochodzi do wniosku, że Halit tak naprawdę nie chce poślubić Yildiz. Zehra, Asuman i Aysel przymierzają suknie ślubne wysłane przez Yildiz.

"Zakazany owoc", odcinek 246: Gdzie i kiedy oglądać?

246. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 27 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP