Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 219 - STRESZCZENIE. Erim sprzedaje swoją gitarę [18.05]

1 min. czytania
16.05.2023 21:54
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 219. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 219 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 219. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 219: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 219. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Erim decyduje się sprzedać swoją gitarę, aby pomóc ojcu. Sahika ogłasza, że Halit został jej asystentem. Yildiz zabrania Zehrze pić alkohol. Ender umawia Yildiz na randkę z jednym ze swoich znajomych.

"Zakazany owoc", odcinek 219: Gdzie i kiedy oglądać?

219. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 18 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP