Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 185 - STRESZCZENIE. Nadir zabiera Yigita do kasyna [27.03]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
24.03.2023 15:56
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 185. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 185 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 185. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 185: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 185. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Nadir i Yigit idą do kasyna. Drugi z mężczyzn nie lubi jednak hazardu. Tymczasem Ender podejrzewa, że to Yildiz ukradła zdjęcie i planuje zemstę. Zehra i Akin pracują nad nowym filmem. Ender i Yigit dochodzą do wniosku, że właścicielem kasyna jest Nadir.

"Zakazany owoc", odcinek 185: Gdzie i kiedy oglądać?

185. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 27 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP