Obserwuj w Google News

"The Chosen" - odcinek 4 - STRESZCZENIE. Szymon boi się o swoje życie [30.12]

1 min. czytania
29.12.2022 13:23
Zareaguj Reakcja

"The Chosen" to znany i lubiany serial, emitowany na TVP1. Jest to amerykański serial historyczny, opowiadający o losach Jezusa Chrystusa oraz jego otoczenia od narodzin do śmierci i zmartwychwstania. Co wydarzy się w 4. odcinku serialu?

The Chosen - kadr z serialu
fot. materiały prasowe angel.com

"The Chosen" to serial emitowany na TVP1. Jest to amerykański serial historyczny, ukazujący losy Jezusa Chrystusa - wybrańca Boga. Fabuła produkcji została oparta na przekazach z Nowego Testamentu, ale twórcy poszerzyli ją, rozwijając pewne wątki poboczne i skupiając się na towarzyszach i najbliższych Jezusa. Co wydarzy się w serialu "The Chosen"?

"The Chosen", odc. 4 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "The Chosen"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu "The Chosen" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

"The Chosen", odcinek 4 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Angel.com streszczenie 4. odcinka serialu "The Chosen" prezentuje się następująco:

Gdy Rzymianie  zagrażają jego życiu i rodzinie, Szymon spędza noc na łowieniu ryb, desperacko próbując spłacić swoje długi. Tymczasem Andrzej zauważa znajomą twarz czekającą na nad brzegiem Galilei.

"The Chosen" – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu "The Chosen" będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 8:35. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL i angel.com.

Czytaj także:  „Jednym głosem“: recenzja i materiał z planu głośnego filmu o sprawie Harveya Weinsteina [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Angel.com

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.