Obserwuj w Google News

Gwiazda TVP znika z anteny. Ujawniła powód

2 min. czytania
22.06.2023 17:00
Zareaguj Reakcja

Na nowy sezon „Barw szczęścia” fani muszą poczekać jeszcze kilka miesięcy. Produkcja wróci na antenę TVP jesienią. Jednak w okrojonym składzie osobowym. Jedna z aktorek zniknie z serialu.

Maria Dejmek znika z "Barw szczęścia". Ujawniła powód
fot. Instagram: @maria_dejmek

Ci, którzy wyczekują kolejnych odcinków „Barw szczęścia”, muszą uzbroić się w cierpliwość. Serial powróci na antenę TVP po wakacjach. W nowych odcinkach nie zobaczymy jednak jednej z bohaterek. Poznaliśmy powód jej zniknięcia z produkcji.

Zmiany w obsadzie „Barw szczęścia”. Bohaterka znika z serialu

Po wakacyjnej przerwie widzów może czekać spore zaskoczenie. Jedna z bohaterek „Barw szczęścia” zniknie z ekranów. O którą serialową postać chodzi?

Fani serialu będą musieli na jakiś czas pożegnać się z Natalią Zwoleńską, rezolutną panią mecenas. Powodem jest stan wcielającej się w nią Marii Dejmek. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, w związku z czym niedługo będzie musiała zapomnieć o pracy – w jej życiu pojawią się nowe, ważniejsze obowiązki. O tym, że pożegna się z produkcją TVP, Dejmek poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przeczuwając, że wątek Zwoleńskiej może zniknąć, widzowie zasypali aktorkę pytaniami. Ta wyjaśniła, że zamierza rozstać się z „Barwami szczęścia” na pewien czas. „Dzień dobry, moi drodzy! Dostaję od was mnóstwo pytań, co będzie z moją serialową postacią, czy odchodzę z serialu na stałe. Spieszę z odpowiedzią. Z racji mojego obecnego stanu na jakiś czas będę zmuszona udać się na małą przerwę” – napisała.

Aktorka zaznaczyła przy tym, że nie chce rozstawać się z serialem na zawsze. Tym samym dała fanom nadzieję, że jeszcze zobaczą ją na antenie TVP. „Brzuszek jest coraz większy, operatorzy dwoją się i troją, żeby go ukryć. Nadchodzi więc czas "urlopu macierzyńskiego" (ku uciesze mojego syna, który cały czas pyta, kiedy mama nie będzie chodzić do pracy). Ale bez obaw, nie odchodzę z serialu na stałe. Wrócę, jak tylko to będzie możliwe” – wyjaśniła. Dała też do zrozumienia, że na razie wciąż pracuje. Wynika z tego, że graną przez nią bohaterkę będzie można zobaczyć w niektórych odcinkach nowego sezonu.

„Barwy szczęścia” po wakacjach. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Część widzów z utęsknieniem wyczekuje premiery nowej części hitu Telewizji Polskiej. Tym, którzy już odliczają dni, przypominamy, że nowe odcinki „Barw szczęścia” po wakacjach 2023 będzie można oglądać na antenie TVP2.

Źródła: RadioZET.pl