Obserwuj w Google News

Małgorzata Socha w "M jak miłość"? Sensacyjne wieści! Kogo może zagrać?

2 min. czytania
21.12.2022 15:16

Małgorzata Socha dołączy do obsady "M jak miłość"? To by była gratka dla fanów aktorki i popularnej telenoweli TVP. Kogo miałaby grać była gwiazda "BrzydUli"? Podobno ma szanse przejąć rolę po innej dużej gwieździe.

Małgorzata Socha
fot. Fotokibit/East News

Małgorzata Socha niedawno odeszła z serialu "Na Wspólnej", w którym grała przez 15 lat. "Super Express" donosi, że gwiazda mogłaby dołączyć do kultowej produkcji TVP "M jak miłość" i ponoć wystarczy jedno słowo, aby produkcja znalazła dla niej rolę. 

Redakcja poleca

Małgorzata Socha w "M jak miłość" zamiast Basi Kurdej-Szatan?

Małgorzata Socha miała już kiedyś propozycję grania w "M jak miłość", ale ze względu na napięty grafik odrzuciła rolę. - Nie zgrały się nasze terminy. Ale z panem Lampką udaje nam się współpracować – powiedziała kilka miesięcy temu portalowi JastrząbPost. Podkreśliła jednak, że ma tyle pracy, że na razie nie myśli o udziale w żadnych innych produkcjach. 

Tymczasem "Super Express" sugeruje, że scenarzyści "M jak miłość" czekają na gwiazdę z otwartymi ramionami i chętnie powierzyliby jej rolę w telenoweli. Według informatorów tabloidu mogłoby się to wydarzyć w każdej chwili, gdyby tylko aktorka wyraziła chęć. 

Kogo mogłaby zagrać Małgorzata Socha w "M jak miłość"? Ponoć miałaby duże szanse objąć rolę po Joannie Koroniewskiej, czyli dawnej Małgosi Mostowiak, lub Barbarze Kurdej-Szatan, która w zeszłym roku pożegnała się z postacią Joasi Chodakowskiej po skandalu z postem o Straży Granicznej. Niewykluczone jednak, że specjalnie dla Sochy stworzyłoby się zupełnie nową bohaterkę. 

Ustaliliśmy, że mogłaby zagrać nową postać lub zastąpić Basię Kurdej-Szatan, ewentualnie Joannę Koroniewską, które nie są już związane z produkcją, a grane przez nie bohaterki wyjechały z Polski - podaje "Super Express".

Wierzycie w to?