Obserwuj w Google News

"M jak miłość": specjalny odcinek wigilijny wzruszy widzów. Tego się nie spodziewali

2 min. czytania
16.12.2022 17:48
Zareaguj Reakcja

Pojawiła się oficjalna zapowiedź wigilijnego odcinka "M jak miłość", w którym cała rodzina Mostowiaków zasiądzie przy wspólnym stole. Dla osób, które oglądają serial od lat, ten moment może się okazać bardzo wzruszający.

M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość": specjalny odcinek wigilijny będzie wielkim wydarzeniem dla wszystkich fanów produkcji TVP, ale i też złapaniem oddechu od dramatycznych wątków, którymi twórcy karmili przez ostatnie miesiące widzów. Zapowiada się sentymentalnie i wzruszająco. Pojawiła się oficjalna zapowiedź.

Zobacz także: "M jak miłość": Franka zginie? Zduński znajdzie żonę postrzeloną w bistro

"M jak miłość": specjalny odcinek wigilijny wzruszy widzów. Jest oficjalny zwiastun

Telewizja Polska przygotowała dla fanów "M jak miłość" niespodziankę. Zostanie wyemitowany świąteczny odcinek, pojawią się w nim dawno niewidziani bohaterowie, między innymi Marek Mostowiak, w którego wciela się Kacper Kuszewski. Podzielono się pierwszym oficjalnym nagraniem. Wiadomo, czego można się spodziewać.

Redakcja poleca

Widzowie otrzymają też sporo wspominek z dawnych lat, pojawi się w nich między innymi Lucjan (Witold Pyrkosz) i Małgosia ( Joanna Koroniewska). Poniżej można zobaczyć zapowiedź.

Jak podaje portal superseriale.se.pl, spotkanie rodzinne Mostowiaków odbędzie się w radosnej, aczkolwiek nostalgicznej atmosferze.

"Wigilia u Mostowiaków": kiedy i gdzie będzie można zobaczyć specjalny odcinek "M jak miłość"?

"Wigilia u Mostowiaków" zostanie wyemitowana 24 grudnia 2022 roku o godzinie 20.00 w TVP2. Powtórka zostanie wyemitowana natomiast we wtorek, 27 grudnia 2022 roku o godzinie 20.55.

Zobacz także: „Ojciec Mateusz” znika z TVP? Piotr Polk komentuje

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News