Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska znów w Telewizji Polskiej. Gwiazda potwierdza doniesienia

2 min. czytania
19.04.2024 15:39

Ida Nowakowska jeszcze do niedawna była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka rozstała się mediami publicznymi po głośnych roszadach, spowodowanych przez zmianę władz. Okazuje się jednak, że Nowakowska już wkrótce wróci na Woronicza.

Ida Nowakowska znów w Telewizji Polskiej. Gwiazda potwierdza doniesienia
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Ida Nowakowska była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Gwiazda współprowadziła największe wydarzenia i koncerty stacji, a także była gospodynią kilku flagowych programów.

Redakcja poleca

Ida Nowakowska wróci do TVP?

Nowakowska związana była m.in. z „Pytaniem na Śniadanie” czy „The Voice Kids”. Z programami tymi pożegnała się jednak tuż po zmianie władz w TVP.

Mimo zakończenia współpracy ze spółką Ida Nowakowska wciąż jednak pojawia się na antenie Telewizji Polskiej. Wszystko to za sprawą programu „The Voice Kids”, do którego odcinki zostały nagrane już jakiś czas temu. Jak dotąd nie wiadomo było jednak, czy prezenterka poprowadzi również te odcinki, które będą emitowane na żywo.

Quiz: W jakiej stacji pracują te gwiazdy? Występują w TVP, TVN czy Polsacie?

1/10 Agnieszka Chylińska od lat jest jurorką „Mam talent!” w:

W sieci pojawiały się informacje sugerujące, że – z uwagi na zwolnienie ze śniadaniówki – Nowakowska w najbliższym czasie nie pojawi się w żadnym programie Telewizji Polskiej. Jaka jest prawda?

Ida Nowakowska poprowadzi finale „The Voice Kids”

Prezenterka skomentowała te doniesienia w najnowszej rozmowie z Plejadą. Okazuje się, że jej udział w finale „The Voice Kids” jest już pewny.

Tak, oczywiście. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania. 27 kwietnia na żywo zobaczymy się w „The Voice Kids”. Zapraszam z całego serca. Nie dość, że mamy wspaniałych uczestników, utalentowane dzieci, które ciężko pracują na to, żeby pokazać całej Polsce swój talent, to też wspierających rodziców – przekazała Nowakowska.

Źródło: Radio ZET/Plejada

Nie przegap