Obserwuj w Google News

Włoska rodzina: nowy serial TVP ma zastąpić "Koronę królów". Dorówna popularnością?

Roksana Orlicka
1 min. czytania
05.05.2020 14:24
Zareaguj Reakcja

"Włoska rodzina" to serial, który w ramówce TVP ma zastąpić "Koronę królów", czyli jedną z najpopularniejszych produkcji ostatnich lat. O czym opowiada "Włoska rodzina" i kiedy będzie emitowana?

Włoska rodzina w zastępstwie Korony królów na TVP
fot. Instagram/@serie.tvitalia

Włoska rodzina: nowy serial TVP ma zastąpić "Koronę królów". Wiadomo już, co pojawi się w zastępstwie polskiego serialu historycznego. Zdradzamy, kiedy będzie można oglądać "Włoską rodzinę".

Zobacz także:  Przysięga: Serial bez głównej bohaterki. Czy serialowa Reyhan zniknie z produkcji?

Włoska rodzina: nowy serial TVP ma zastąpić "Koronę królów". Kiedy w telewizji?

Pandemia koronawirusa sparaliżowała także polski przemysł filmowy. Z tego powodu zawieszono prace na planach wielu produkcji, w tym popularnych seriali. Zakończyła się już emisja "Korony królów". Okazuje się, że Telewizja Polska znalazła zastępcę. Na miejscu popularnego serialu wyświetli "Włoską rodzinę", czyli produkcję, która składa się z trzech sezonów. 

"Włoska rodzina" została wyreżyserowana przez Riccarda Milani. Serial przedstawia historię rodziny Rengoni, czyli właścicieli firmy w północnych Włoszech. Fabuła skupia się na tym, czym jest rodzina i ukazuje relacje członków klanu. Serial rozpoczyna się od dramatycznego wypadku jednego z członków rodziny.

"Włoska rodzina" będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55 na antenie TVP1. Pierwszy odcinek miał premierę w poniedziałek, 4 maja 2020 roku.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1521: Kinga zniszczy rodzinę Zduńskich? Zdradzi sekret Pawła

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/Onet.pl/RO