Obserwuj w Google News

"Wielkie kłamstewka" powrócą z 3. sezonem? Nicole Kidman zdradziła nowe szczegóły

2 min. czytania
12.10.2020 13:17
Zareaguj Reakcja

"Wielkie kłamstewka" jednak powrócą? Nicole Kidman zdradziła, że scenarzyści mają świetny pomysł na 3. sezon. Aktorka wypowiedziała się odnośnie ewentualnej kontynuacji przygód przyjaciółek z Monterey.

"Wielkie kłamstewka": 3. sezon jednak powstanie?
fot. Rex Features/East News

"Wielkie kłamstewka" to jeden z największych hitów HBO ostatnich lat. Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Zoë Kravitz, Shailene Woodley i Laura Dern dały prawdziwy aktorski popis kreując wyraziste postacie grupki przyjaciółek z nadmorskiego miasteczka, które wikłają się w sprawę kryminalną. 2. sezon serialu zadebiutował latem 2019 roku i wszystko wskazywało na to, że to koniec "Piątki z Monterey". Jednak nie wszystko stracone. Tak przynamniej zasugerowała Nicole Kidman.

"Wielkie kłamstewka" - 3. sezon jednak powstanie?

Nicole Kidman udzieliła wywiadu dla australijskiego Marie Claire. Podczas rozmowy nawiązała do "Wielkich kłamstewek" i ewentualnego powstania 3. sezonu. Zgodnie z jej wypowiedzią, gwiazdy są gotowe wrócić na plan, a scenarzyści mają naprawdę dobry pomysł na kolejne odcinki.

Reese i ja rozmawiamy lub piszemy do siebie przynajmniej raz w tygodniu. Właśnie wróciła do Nashville i jesteśmy bardzo blisko. Wszystkie chcemy znów razem pracować. Pisałam też do Zoë i Laury - są za. David i Liane mają na to naprawdę dobry pomysł.  - Nicole Kidman dla Marie Claire

Brzmi to znacznie optymistycznej, niż ostatnia wypowiedź dyrektora programowego HBO w tym temacie. Casey Bloys, zapytany o 3. sezon "Wielkich kłamstewek", określił go mianem "niemalże niewykonalnego" z uwagi na napięty grafik aktorek. Teraz, gdy pandemia koronawirusa wstrząsnęła światem kina, powstanie kolejnych odcinków serialu stało się bardziej realną opcją.

"Księga czarownic" powraca w zwiastunie 2. sezonu. Kiedy premiera nowych odcinków?

"Wielkie kłamstewka" - o czym jest serial?

"Wielkie kłamstewka" to ekranizacja powieści Liane Moriarty. Przedstawia historię pięciu przyjaciółek, które zamieszkują kalifornijskie miasteczko Monterey. Gdy ginie jeden z mieszkańców, każdy staje się podejrzanym. Co wydarzyło się podczas szkolnej imprezy? Jak problemy z dziećmi i własne perypetie wpłyną na relacje między bohaterkami? Tego dowiecie się z seansu dwóch sezonów "Słodkich kłamstewek", które znajdziecie na platformie HBO GO

Posłuchaj podcastu

"Barbarzyńcy" od Netflix w pełnym zwiastunie. Kiedy premiera?