Obserwuj w Google News

To już koniec "This Is Us". Popularny serial zakończy się na 6. sezonie

1 min. czytania
13.05.2021 11:39
Zareaguj Reakcja

"This Is Us" dobiega końca. Uwielbiany przez widzów serial dokona swego żywota wraz z finałem 6. sezonu. Skąd decyzja o zakończeniu tak popularnego serialu?

To już koniec "This Is Us". Popularny serial zakończy się na 6. sezonie
fot. 20TH CENTURY FOX TV / Album/EAST NEWS

"This Is Us" (pol. "Tacy jesteśmy") to wielokrotnie nagradzany i najwyżej oceniany serial dramatyczny NBC, traktujący o losach niezwykle ciekawej rodziny Pearsonów. Mamy złe wieści dla wszystkich fanów produkcji - "This Is Us" zmierza ku końcowi.

"This Is Us" zakończy się na 6. sezonie

Jak podaje magazyn The Hollywood Reporter (powszechnie uważany za rzetelne i wiarygodne źródło informacji), 6. sezon "This Is Us" będzie już ostatnim. Choć nie są to oficjalne wieści, zgodnie z doniesieniem stacja NBC ma ogłosić zakończenie serialu w piątek 14 maja 2021 roku, przy okazji prezentowania harmonogramu na sezon 2021/2022. 

Redakcja poleca

Decyzja o pożegnaniu familii Pearsonów wraz z 6. sezonem nie powinna nikogo dziwić. Twórca "This Is Us", Dan Fogelman, wielokrotnie podkreślał, iż nie chce serialu, który trwałby 18 sezonów. Gdy w 2019 roku produkcja otrzymała zamówienie na 3 kolejne serie, Fogelman powtarzał, że 6. sezon będzie już finałowym.

Choć nie ujawniono szczegółów, THR podaje, że na 6. sezon "This Is Us" złoży się prawdopodobnie 18 odcinków. Przypominamy, że zakończenie serialu nie jest oficjalną informacją, a jedynie przeciekiem. Przedstawiciele NBC i studia 20th Television odmówili komentarza w tej sprawie.

Redakcja poleca
10 seriali Netflixa, które skasowano zbyt wcześnie. Których najbardziej nam żal?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Hollywoodreporter.com