Obserwuj w Google News

"The Crown": Elizabeth Debicki w sukience zemsty księżnej Diany [ZDJĘCIA]

2 min. czytania
08.11.2021 16:04
Zareaguj Reakcja

Trwają prace na planie 5. sezonu serialu "The Crown". Od czasu do czasu w mediach pojawiają się zdjęcia zza kulis, dzięki którym można zobaczyć, jak wyglądają aktorzy w pełnych charakteryzacjach. Tym razem udostępniono wizerunek Elizabeth Debicki w słynnej sukience zemsty, w której zaprezentowała się niegdyś księżna Diana.

Elizabeth Debicki
fot. Laurent Laurent Vu/SIPA/SIP/East News

"The Crown": Elizabeth Debicki w "sukience zemsty" księżnej Diany. To jedna z najsłynniejszych i najbardziej symbolicznych kreacji lady Di. Twórcy popularnego serialu Netflixa postanowili nie pominąć jej w nowym sezonie. W internecie pojawiły się zdjęcia Elizabeth Debicki, na których do złudzenia przypomina księżną Dianę.

Zobacz także:  "The Crown": Elizabeth Debicki i Dominic West niczym księżna Diana i książę Karol [ZDJĘCIA]

"The Crown": Elizabeth Debicki w sukience zemsty księżnej Diany [ZDJĘCIA]

Elizabeth Debicki wcieli się w księżną Dianę w 5. sezonie "The Crown" Netflixa. Jej rola budzi największe emocje. Internauci zwracają uwagę na uderzające podobieństwo do księżnej Diany. Tym razem opublikowano wizerunek aktorki w słynnej "sukience zemsty", którą księżna założyła tuż po tym, jak książę Karol przyznał się do romansu z Camillą Parker Bowles. Tego samego wieczoru w Londynie odbyła się charytatywna gala organizowana przez magazyn "Vanity Fair".

Redakcja poleca

Warto wiedzieć, że Lady Diana wywołała sensację, gdy w 1994 roku pojawiła się charytatywnej gali w Londynie w czarnej sukience z odkrytymi ramionami i dekoltem w kształcie serca. Media szybko uznały, że księżnej zależało na tym, by pokazać byłemu mężowi, co stracił. Poniżej można zobaczyć, jak w tej scenie odnalazła się Elizabeth Debicki.

"The Crown": kiedy premiera 5. sezonu serialu?

Na ten moment data premiery 5. sezonu "The Crown" nie jest znana. Wiadomo jednak, że produkcja ma zasilić bibliotekę Netflixa w 2022 roku.

Zobacz także:  "Szpital New Amsterdam" będzie dostępny w telewizji. Gdzie go zobaczymy?

RadioZET.pl

QUIZ: Lubisz "The Crown"? Sprawdź, jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską