Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 48 – streszczenie. Ksiądz jest ojcem Antosi? Tak głosi plotka [8.10]

2 min. czytania
06.10.2020 14:20
Zareaguj Reakcja

„Święty” to nowy, cieszący się niemałą popularnością serial stacji TV4. Produkcja zadebiutowała wiosną. Co nastąpi w kolejnych odcinkach serialu „Święty”? Co wydarzy się w odcinku nr 48? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 48. odcinka serialu „Święty” i dowiedz się, kiedy go oglądać. 

„Święty” – odcinek 48 – streszczenie. Ksiądz jest ojcem Antosi? Tak głosi plotka [8.10]
fot. Jan BIELECKI/East News

„Święty” – odcinek 48 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP4 „Święty”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 48. odcinek serialu „Święty”.

"Święty" - odcinek 47 - STRESZCZENIE. Kordas wioząc diamenty dla porywaczy, łapie gumę [7.10]

„Święty”, odcinek 48 – streszczenie epizodu

Streszczenie 48. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Po nieudanej próbie transportu diamentów, Kordas decyduje, że to Miłosz pojedzie z załadunkiem do Rosji. W tym czasie Białach odwiedza mężczyzna. Niepokoi go też brak kontaktu z Luizą. Sądzi, że ojciec ewidentnie coś ukrywa. Przyszedł wywęszyć jakieś szczegóły.

Żbikowski jest niepocieszony z powodu wizytacji Boronia. Wyczuwa rychły powrót kontrolera, ale też przeczuwa pewien spisek przeciwko swojej firmie.

Do baru wchodzi Adela, która nie mówiąc po polsku próbuje odnaleźć Fabia. „Czarna” zupełnie nie może się z nią dogadać, aż Gośka wpada na pomysł, by zaprowadzić kobietę do księdza, gdyż ten może mieć większą łatwość w posługiwaniu się włoskim.

W międzyczasie Rosińska chodzi po Uroczysku i rozsiewa plotki każdemu, kto chce jej słuchać, mówiąc, że Antosia może być spokrewniona z księdzem.

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  Brzydula 2: widzowie zawiedzeni serialem? "Żenujące sceny i sztywna gra aktorska" 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl