Obserwuj w Google News

"Święty" - odcinek 47 - STRESZCZENIE. Kordas wioząc diamenty dla porywaczy, łapie gumę [7.10]

1 min. czytania
05.10.2020 14:56
Zareaguj Reakcja

„Święty” to nowy, cieszący się niemałą popularnością serial stacji TV4. Produkcja zadebiutowała wiosną. Co nastąpi w kolejnych odcinkach serialu „Święty”? Co wydarzy się w odcinku nr 47? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 47. odcinka serialu „Święty” i dowiedz się, kiedy go oglądać. 

"Święty" - odcinek 47 - STRESZCZENIE. Kordas wioząc diamenty dla porywaczy, łapie gumę  [7.10]
fot. TRICOLORS/East News

 „Święty” – odcinek 47 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP4 „Święty”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 47. odcinek serialu „Święty”. 

Święty - odcinek 46. STRESZCZENIE. Porywacze Luizy składają żądania [6.10]

„Święty”, odcinek 47 – streszczenie epizodu

Streszczenie 47. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Luiza jest przerażona i zszokowana, gdy odkrywa z kim współpracują jej porywacze. Sara uspokaja dziewczynę.

W tym czasie Kordas jest gotowy do przewozu diamentów za granicę, na okup, ale zanim zdąży wyjechać z Uroczysko, łapie gumę. Czy uda mu się w porę załatać dziurę i uratować córkę?

Antosia dogadza i nie daje w nocy spać wycieńczonym mieszkańcom plebanii. Ksiądz, tłumacząc się koniecznością odprawienia wczesnej mszy, ucieka spać do kościoła.

W barze Żbikowski narzeka na zbliżającą się kontrolę z Wrocławia. Nic dziwnego. Boroń, który przeprowadza inspekcję, nie jest zadowolony z nastawienia mężczyzny. Prosi więc, by odtąd to Magda oprowadzała go po okolicy. Podczas patrolu spotykają Kordasa.

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  Błąd historyczny na zdjęciu Diany z 4. sezonu "The Crown". Twórcy zaliczyli wpadkę.

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl