Obserwuj w Google News

"Resident Evil: Wieczny mrok" - zwiastun serialu od Netflix. Kiedy premiera?

1 min. czytania
28.09.2020 15:37
Zareaguj Reakcja

"Resident Evil: Wieczny mrok" to nowy animowany serial od platformy Netflix. W sieci ukazała się właśnie pierwsza zapowiedź. Poniżej znajdziecie też informacje o produkcji i przybliżoną datę premiery.

"Resident Evil: Wieczny mrok" - zwiastun serialu od Netflix
fot. Pe3k / Shutterstock.com

"Resident Evil: Wieczny mrok", czyli Netflix prezentuje serial z uniwersum popularnej gry. Zapowiedź serialu zwiastuje tytułowy mrok i wiele emocji, a także udział bohaterów uwielbianych przez graczy.

"Resident Evil: Wieczny mrok" - zwiastun serialu od Netflix

Zwiastun serialu "Resident Evil: Wieczny mrok" prezentuje się następująco:

"Resident Evil: Wieczny mrok" będzie pierwszym w dwóch seriali z tego uniwersum, zapowiedzianych przez Netflixa. W animowanej serii przyjdzie nam śledzić losy Claire Redfield oraz Leona S. Kennedy'ego. Główna oś fabularna pozostaje obecnie nieznana. Wiemy jednak, że ma być to serial grozy z elementami science fiction.

Drugim z seriali będzie aktorska produkcja skupiająca się na historii sióstr Jade i Billie Wesker, które wędrują po świecie opanowanym przez zombie. 

Rowan Atkinson zagra Adolfa Hitlera w 6. sezonie "Peaky Blinders"?

"Resident Evil: Wieczny mrok" - kiedy premiera?

Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery serialu "Resident Evil: Wieczny mrok". Wiemy jednak, że produkcja ukaże się na platformie Netflix w 2021 roku.

Poznaliśmy oficjalny tytuł "Borata 2"? Jest... przeraźliwie długi