Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Patrycja zacznie się mścić na mężu. Udzieli wywiadu w telewizji

1 min. czytania
04.08.2021 13:15
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" jest jednym z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. W najnowszych epizodach Patrycja będzie obecna w wielu wątkach. Kobieta zemści się na mężu, opowiadając o jego licznych zdradach. Co się wydarzy?

Alżbeta Lenska
fot. VIPHOTO/East News

"M jak miłość": Patrycja zacznie się mścić na mężu. Wiele wskazuje na to, że w nowych odcinkach nie zabraknie emocjonujących wątków. Szczególnie dotyczących życia Patrycji (Alżbeta Lenska). Jej okrutny mąż zostanie zdemaskowany.

Zobacz także:  Seriale w TVP. Które produkcje wrócą do telewizji w najbliższych tygodniach?

"M jak miłość": Patrycja zacznie się mścić na mężu. Udzieli wywiadu w telewizji

"M jak miłość" wraca na antenę Telewizji Polskiej. W nowych odcinkach wałkowany będzie wątek Patrycji i Łukasza (Jakub Józefowicz). Kobieta postanowi zemścić się na byłym mężu. Patrycja zdecyduje się zdemaskować męża i opowiedzieć o jego licznych zdradach. Co ciekawe, ordynator będzie wymagał od żony, by wystąpiła z nim w telewizji.

Redakcja poleca

W nowych epizodach Patrycja będzie zamykana w domu w zaawansowanej ciąży. Pewnego dnia Argasiński złoży jej propozycję wzięcia udziału we wspólnym wywiadzie przed kamerami. Mężczyzna będzie opowiadał o tym, jak ważna jest dla niego rodzina. Czy kobieta powie prawdę? 

"M jak miłość" po wakacjach: kiedy nowe odcinki?

Serial "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej we wrześniu 2021 roku, dokładnie we wtorek, 7 września o godzinie 20.55.

Zobacz także:  "M jak miłość": podano datę premiery nowego sezonu. Kiedy zobaczymy kolejne epizody?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl

QUIZ: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale?