Obserwuj w Google News

„Królowa polskich seriali” Ilona Łepkowska z koronawirusem. Jak czuje się słynna scenarzystka?

2 min. czytania
28.10.2020 18:21
Zareaguj Reakcja

Ilona Łepkowska to słynna postać polskiego świata telewizji i filmu. Scenarzystka i producentka filmowa, która obdarowała swoimi pomysłami najsłynniejsze polskie produkcje telewizyjne, na czele z "Na dobre i na złe" i "Barwami szczęścia" zdradziła, że w ostatnich dniach zaraziła się koronawirusem. W jakim stanie jest kobieta?

„Królowa polskich seriali” Ilona Łepkowska z koronawirusem. Jak czuje się słynna scenarzystka?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ilona Łepkowska jest obecna na polskim rynku rozrywkowym od początku lat 80. To właśnie wtedy, a dokładniej w 1983 roku zadebiutowała filmem „Wakacje z Madonną” Jerzego Kołodziejczyka, który był także współautorem scenariusza. W kolejnych latach Łepkowska stworzyła scenariusze do tak ponadczasowych komedii, jak „Och Karol”, „Nigdy w życiu”, czy słynny „Kogel Mogel”, który doczekał się już dwóch sequeli, a trzeci jest już w planach.

"Kogel-mogel 4": padł pierwszy klaps! Co wydarzy się w tej części?

Łepkowska jest jeszcze szerzej znana, lubiana i podziwiana w świecie polskiej telewizji. To właśnie ona jest współautorką sukcesu takich znanych produkcji, które od lat cieszą widzów, jak: „M jak miłość”, „ Na dobre i na złe”, „ Barwy szczęścia”, „ Korona królów”, czy „ Stulecie winnych

Ilona Łepkowska ma koronawirusa

Teraz Łepkowska zdradziła za pomocą swojego konta na Facebooka, że w ostatnich dniach przebywa na kwarantannie, gdyż stwierdzono u niej pozytywny wynik na COVID-19.

„I kto by pomyślał, że to coś, czego się wszyscy boimy tak ładnie wygląda... Ja już się nie boję, bo wiem, że mam…” – napisała scenarzystka pod grafiką, przedstawiającą model koronawirusa.

W dalszej części wpisu, kobieta zdradziła, że w dość łagodny sposób przechodzi chorobę, czując jedynie ogólne wewnętrzne rozbicie i spore osłabienie organizmu.

„Dzieci, od których się zaraziliśmy już wychodzą z choroby, mamy nadzieję, że i my za kilka dni będziemy mogli odetchnąć pełną piersią. Dbajcie o siebie! Uważajcie! Noście maseczki!” – dodała.

Wspomniane dzieci, czyli jak uściśliła syn i synowa jej męża Sławomira, mają się coraz lepiej. Scenarzystka liczy, że i ona szybko wyjdzie z dalszej choroby i powróci do działań, nie tylko na tle zawodowym.

Czytaj także:  "M jak miłość" - zaręczynowa porażka Janka. Sonia wybierze jednak innego?