Obserwuj w Google News

Leśniczówka, odcinek 249 - STRESZCZENIE. Pola jest w tarapatach [21.09]

2 min. czytania
18.09.2020 14:07
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 249. odcinka serialu "Leśniczówka" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Pola będzie w dużych tarapatach. Wszystko wskazuje na to, że musi spłacić długi z odsetkami. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Leśniczówka"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu "Leśniczówka"
fot. YouTube/TVP VOD

"Leśniczówka", odcinek 249 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Leśniczówka"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Leśniczówki" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 249. odcinek "Leśniczówki".

Zobacz także: Joanna Kuberska dołącza do obsady serialu "Leśniczówka". W kogo się wcieli? 

"Leśniczówka", odcinek 249: Streszczenie epizodu

Streszczenie 249. odcinka serialu "Leśniczówka" prezentuje się następująco:

Beata próbuje dodzwonić się do Wieśka. Nie wie, że jest on u Janusza. Gdy jej się nie udaje, kontaktuje się z Wigrowskim. Policjant obiecuje, że po służbie pójdzie do Kurka. Jedynak mówi Konradowi, że Aneta wkrótce trafi do więzienia. W domu jednak Łukasz informuje ją o zniknięciu Wieśka. Natomiast Pola zamierza zamieszkać u ojca w Warszawie. Kasia nie potrafi się pogodzić z jej decyzją. Po wyjeździe dziewczyny Ruszczycówna odwiedza Wojtka, by porozmawiać o pomyśle Maryny. Psycholog stwierdza, iż za bardzo przejmuje się ona sprawami swoich bliskich. Krzysztof i Teodor analizują pożyczki, które zaciągnęła Pola. Wygląda na to, że nie wszystkie trzeba będzie spłacać z odsetkami. Po wyjściu ojca i córki Majewski rozmawia z Robertem o start-upach. Nie mogą dojść do porozumienia. Przypadkowo Krzysztof dowiaduje się o problemach Matyska.

"Leśniczówka", odcinek 249: Gdzie i kiedy oglądać?

249. epizod serialu "Leśniczówka" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 21 września 2020 roku o godzinie 20.30 na TVP1.

Serial "Leśniczówka" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30 na antenie TVP1. Serial można także oglądać na platformie vod.tvp.pl.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl