Obserwuj w Google News

La Bandida: nowy hit Telewizji Polskiej. Co to za serial i kiedy go oglądać?

2 min. czytania
22.07.2020 13:41
Zareaguj Reakcja

"La Bandida" to serial, który zastąpił lubianą przez widzów "Cenę wolności". Jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Kiedy można oglądać meksykańską produkcję i o czym ona opowiada?

Sandra Echeverria
fot. Instagram/@fansclubsandraecheverria

La Bandida: nowy hit Telewizji Polskiej. Co to za serial? W czerwcu na antenie TVP pojawił się rosyjski serial "Cena wolności", który z marszu stał się hitem i spodobał się widzom. Niestety, produkcja składała się z zaledwie osiemnastu odcinków. Miejsce rosyjskiej produkcji zajęła meksykańska "La Bandida". Serial świetnie sobie radzi i również cieszy się zainteresowaniem. O czym opowiada i kiedy można go oglądać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Przyjaciółki: Osiem osób zarażonych koronawirusem. "Wszyscy zostali przebadani"

La Bandida: nowy hit Telewizji Polskiej. Co to za serial?

"La Bandida" to meksykańska telenowela, która została nakręcona w 2018 roku. Do tej pory powstał jeden sezon, składający się z 62 odcinków. Co więcej, "La Bandida" jest oparta na prawdziwej historii. Całość jest inspirowana życiorysem Gracieli Olmos, szefowej meksykańskiej grupy narkotykowej znanej jako "La Bandida".

Serial przedstawia jej losy - od wczesnego dzieciństwa spędzonego w sierocińcu, aż po życie z mężem rewolucjonistą. Jej dorosłość nie była usłana różami - ukochany mężczyzna porzucił Olmos, a ona poznała świat hazardu i przemytu. Kobieta wykorzystała zarobione pieniądze i otworzyła klub, w którym bywali ważni politycy i artyści. 

W główną bohaterkę wciela się Sandra Echeverria. Serial "La Bandida" jest emitowany w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty o godzinie 20.35 oraz w niedzielę o godzinie 20.15. Premiera na antenie TVP1 miała miejsce 3 lipca 2020 roku.

Zobacz także:  Graczykowie: kultowy serial powraca? Tajemniczy wpis Joanny Kurowskiej 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telewizja Polska