Obserwuj w Google News

"Dżentelmeni" Guya Ritchiego powrócą jako serial! Co wiemy o produkcji?

1 min. czytania
02.10.2020 12:59
Zareaguj Reakcja

"Dżentelmeni" to najnowszy film Guya Ritchiego, który okazał się nie lada hitem. Teraz produkcja powróci w formie serialu. Poniżej znajdziecie pierwsze szczegóły. 

"Dżentelmeni" Guya Ritchiego powrócą jako serial
fot. Miramax/Collection Christophel/East News

"Dżentelmeni" to gangsterska komedia z niesamowitym humorem i iście gwiazdorską obsadą. Najnowszy film Guya Ritchiego (reżysera, który dał świat takie filmy jak "Porachunki" czy "Przekręt") powróci na ekrany, tym razem jednak w formie serialu. Co wiemy o produkcji?

"Dżentelmeni" Guya Ritchiego powrócą jako serial

Filmowy oryginał opowiadał historię Mickeya Pearsona - człowieka, który zbudował w Wielkiej Brytanii prawdziwe marihuanowe imperium. Gdy postanowił wycofać się z interesu, rozpoczęła się zażarta walka o jego spuściznę. Wiemy, że w serialowym odpowiedniku "Dżentelmenów" Guy Ritchie powróci w formie reżysera, scenarzysty i producenta wykonawczego. 

Wyjawiono również, że choć "Dżentelmeni" stali się kinowym przebojem, produkcja początkowo planowana była właśnie jako serial telewizyjny. Serialowi "Dżentelmeni" powstaną na zamówienie telewizyjnego oddziału studia Miramax.

"Przyjaciele": scenarzyści rozszyfrowali scenę rozstania Rachel i Rossa. O co chodziło?

"Dżentelmeni" - obsada serialu i data premiery

Niestety obecnie nie znamy przewidywanej daty premiery serialu "Dżentelmeni". Nie wiemy również, czy filmowi aktorzy powrócą w swoich rolach. W ramach przypomnienia, w filmie wystąpili: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Colin Farrell, Hugh Grant, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong oraz Eddie Marsan.

„Young Rock” – powstaje serial o życiu i karierze Dwayne’a „The Rocka” Johnsona. Co o nim wiadomo?