Obserwuj w Google News

"Przyjaciele": scenarzyści rozszyfrowali scenę rozstania Rachel i Rossa. O co chodziło?

2 min. czytania
02.10.2020 12:36
Zareaguj Reakcja

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów. Produkcja była emitowana w latach 1994-2004. Scenarzyści po latach rozszyfrowali kontrowersyjne słowa Rachel, które wypowiedziała po kolejnym rozstaniu z Rossem. Co miała na myśli?

Jennifer Aniston
fot. Warner Bros TV/Album East News

"Przyjaciele": scenarzyści rozszyfrowali scenę rozstania Rachel i Rossa. Od zakończenia emisji serialu "Friends" minęło już 16 lat, jednak produkcja nie traci na popularności. Wierni fani znają na pamięć niemal każdą scenę, żart i reakcję bohatera. O co chodziło w scenie, gdy Rachel wykrzyczała Rossowi w twarz: "It's not that common, it doens't happen to every guy and it is a big deal"? Scenarzyści ujawnili po latach.

Zobacz także:  Powrót "Przyjaciół" znów przełożony. Jennifer Aniston komentuje sytuację 

"Przyjaciele": scenarzyści rozszyfrowali scenę rozstania Rachel i Rossa

Rachel i Ross był jedną z najbardziej uroczych par w serialu "Przyjaciele", chociaż ich związek był bardzo burzliwy i pełen niepowiedzeń. Fani serialu od lat spierali się o to, czy bohaterowie faktycznie byli "na przerwie", czy nie. Po latach rozszyfrowano jedną z najzabawniejszych scen sitcomu. Chodzi o moment, w którym Ross i Rachel ponownie się rozstają, gdy on ma już opuścić mieszkanie, Rachel wykrzykuje: "To wcale nie jest takie powszechne, nie przytrafia się każdemu mężczyźnie i jest dużym problemem!". Chandler, który schował się za drzwiami, wykrzykuje: "Wiedziałem!". Jednak fani serialu od lat zastanawiali się, do czego nawiązywały jej słowa.

Niektórzy zakładali, że może chodzić o zaburzenia erekcji, jednak Rachel miała w ten sposób nawiązać do odcinka z pierwszego sezonu serialu, a konkretnie do randki Rachel i Rossa w muzeum, gdy bohaterka położyła się na kartoniku z sokiem i w pierwszej chwili pomyślała, że to koniec pieszczot z Rossem i zaczęła go zapewniać, że nic się nie stało. 

"Przyjaciele": gdzie oglądać serial?

Wszystkie 10. sezonów serialu "Przyjaciele" można obejrzeć na Netflixie. W planach jest nagranie nowego, specjalnego odcinka z udziałem publiczności i całej ekipy serialowej, jednak jest on stale przekładany ze względu na pandemię koronawirusa. 

Zobacz także:  "Przyjaciele" –Ciemnoskórzy aktorzy w nowej wersji serialu. „Ten z Lepszą Reprezentacją” 

RadioZET.pl/Thesun.co.uk