Obserwuj w Google News

Walentynki z Radiem ZET w pięciu miastach. Wyznaj miłość na antenie i wygraj nagrodę

2 min. czytania
14.02.2023 09:00

Walentynki 2023 z Radiem ZET. W ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy dla słuchaczy coś specjalnego. Możesz wyznać miłość ukochanej osobie na naszej antenie i wygrać niepowtarzalny zestaw dla par. To jednak nie koniec. 14 lutego na ulicach polskich miast będziemy rozdawać walentynki, a także lizaki i balony idealne na tę okazję. Co więcej, tego dnia w różnych punktach Warszawy będzie czekał na Ciebie Kamil Nosel przebrany za... wielkie, czerwone serce! Co musisz zrobić, jak go spotkasz? Oczywiście, że przytulić!

Walentynki 2023 Radio ZET
fot. Radio ZET

Słucham tylko serca i Radia ZET. Z okazji święta zakochanych przygotowaliśmy dla Was specjalną walentynkową akcję, która uszczęśliwi nie tylko Ciebie, ale również Twoją drugą połówkę. Już we wtorek w pięciu polskich miastach wypatruj walentynek, czerwonych baloników w kształcie serduszka i czekoladowych lizaków. Zadzwoń też do Radia ZET i wyznaj miłość ukochanej osobie na antenie. Może właśnie Twoje życzenia nagrodzimy wyjątkową nagrodą.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Walentynki 2023 z Radiem ZET. Rozdajemy lizaki i balony w polskich miastach

14 lutego od godz. 7:30 w pięciu polskich miastach spotkasz ekipę Radia ZET, która będzie czekać na Ciebie z wyjątkowymi walentynkami, pysznymi czekoladowymi lizaczkami i czerwonymi balonikami w kształcie serduszka. Akcja potrwa 8 godzin. W Warszawie spotkasz także Kamila Nosela w niezwykłym przebraniu - na jeden dzień stanie się wielkim, czerwonym sercem i z przyjemnością przytuli się właśnie do Ciebie.

Gdzie będziemy?

  • Warszawa – „patelnia” przy wyjściu ze stacji metra Centrum
  • Sopot – Monciak
  • Zakopane – Krupówki (od godz. 11:00)
  • Łódź – Piotrkowska
  • Poznań – Półwiejska
Walentynki Radio ZET mapa
fot. Radio ZET

Słucham tylko serca i Radia ZET: zadzwoń do nas i wyznaj miłość ukochanej osobie na naszej antenie

Jak najlepiej spędzić walentynki? Odpowiedź jest prosta – z Radiem ZET! 14 lutego zadzwoń pod numer 321 321 321, nagraj się na naszą sekretarkę i wyznaj miłość drugiej połówce w wyjątkowy sposób.

Następnie uważnie słuchaj Radia ZET. Może to właśnie Twoje życzenia usłyszy cała Polska, a ty zdobędziesz walentynkowy zestaw gadżetów dla dwojga z limitowaną edycją kubeczków.

REGULAMIN KONKURSU

Redakcja poleca