Obserwuj w Google News

To już ostatni weekend "Start do nart z Radiem ZET"! Gdzie znajdziesz naszą strefę?

2 min. czytania
24.02.2023 08:33
Zareaguj Reakcja

Już po raz dwunasty Radio ZET jest obecne w najpopularniejszych ośrodkach narciarskich w Polsce. Ekipa „Startu do nart” z Kamilem Noselem na czele zagości na stokach Wiślańskiego Skipassu przez sześć tygodni. Na słuchaczy czeka mnóstwo atrakcji. Gdzie i kiedy pojawi się nasza czerwona strefa? 

Start do nart z Radiem ZET 2023
fot. Radio ZET

„Start do nart z Radiem ZET” to już prawdziwa zimowa tradycja. Od kilkunastu lat bawimy się na stokach narciarskich razem z naszymi słuchaczami. Również w tym roku przygotowaliśmy masę aktywności dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Będziesz w styczniu i lutym na Wiślańskim Skipassie? Dołącz do naszego zimowego szaleństwa i spędź ferie 2023 razem z Radiem ZET!

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Start do nart z Radiem ZET 2023: gdzie i kiedy pojawi się nasza strefa?

Kolejne ferie zimowe, kolejne atrakcje w ramach „Startu do nart z Radiem ZET”. W weekendy od 20 stycznia do 26 lutego odwiedź naszą czerwoną strefę na stokach Wiślańskiego Skipassu, gdzie będzie czekał na Ciebie Kamil Nosel z atrakcjami i nagrodami.

Wpadnij i napij się rozgrzewającej herbaty czy czekolady, zjedz pyszny popcorn, weź udział w konkursach i zabawach, skorzystaj z porad profesjonalnych instruktorów narciarstwa, wypożycz najnowsze modele nart czy przetestuj jednoślady elektryczne. Znajdziesz też u nas fotobudkę 360 Radia ZET, gdzie nakręcisz razem ze swoją ekipą wyjątkowe filmiki, które będą idealną pamiątką z zimowego szaleństwa.

„Przebojowa zima Radia ZET” po raz ostatni. W ten weekend jesteśmy w Bielsku-Białej!

Gdzie i kiedy pojawi się nasza czerwona strefa?

  • Złoty Groń: 20-22 stycznia
  • Cieńków: 27-29 stycznia
  • Soszów: 3-5 lutego
  • Siglandy: 10-12 lutego
  • Nowa Osada: 17-19 lutego
  • Stok: 24-26 lutego

Szczegóły: Start do Nart z Radiem ZET 2023