Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Chrzcin nie będzie?! „To jakieś wielkie nieporozumienie” [WIDEO]

2 min. czytania
27.12.2022 13:28
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Danuta otrzymała dość zaskakujący telefon tuż przed chrzcinami.

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Chrzcin nie będzie?! „To jakieś wielkie nieporozumienie”

Pani Danuta otrzymała nagły telefon z kancelarii parafialnej w związku z chrzcinami. Okazuje się, że kobieta nie została poinformowana o... wkładce kopertowej. Czy to oznacza, że uroczystość nie dojdzie do skutku?

Była wczoraj Pani u nas składać dokumenty a props chrzcin. Nikt jednak nie poinformował Pani o wkładce kopertowej – przekazał Mateusz Prometeusz.

Wkładce kopertowej? – zapytała zaskoczona kobieta.

Dzwonię, żeby ewentualnie uprzedziła Pani gości, aby na żółtych karteczkach napisali PIN do karty.

Redakcja poleca

Goście mają płacić kartą? Każdy z gości ma podać PIN? A dlaczego to goście płacą za chrzciny?

To jest tzw. taca. I tak to realizujemy, jeśli nie mieliśmy przed chrzcinami wkładki kopertowej.

To jest jakieś wielkie nieporozumienie. Wczoraj nic o tym nie wiedziałam. A o takich rzeczy powinno się raczej mówić oko w oko, a nie przez telefon.

Gdzie jest problem?

Co odpowiedziała Pani Danuta? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca