Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Słuchacz wynajął auto do ślubu, ale pojawiły się problemy [WIDEO]

2 min. czytania
13.12.2022 09:19
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Patryk chciał wynająć samochód do ślubu. Nie spodziewał się jednak takich problemów.

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Słuchacz Kamil wygrał Hondę pod Choinkę w Radiu ZET. Niesamowite emocje na antenie!

Nosel wkręca w Radiu ZET. Słuchacz wynajął auto do ślubu, ale pojawiły się problemy [WIDEO]

Patryk zgłosił się do Adriana, aby wynająć wymarzony samochód na wesele. Słuchacz otrzymał jednak niespodziewany telefon od Bożeny, która również potrzebuje pilnie tego auta.

Jak bardzo jest potrzebny? Będę się przeprowadzała, a Adrian mi pomoże. Widzę, że w tym czasie macie najem tego auta – zapytała Bożena.

Samochód jest wynajmowany pod ślub – odpowiedział Patryk.

Redakcja poleca

To trochę komplikuje, bo będę chciała też przewieźć maszynę do szycia, ale dobra… chyba się pomieścicie. Z tyłu ile będzie siedziało osób?

Rezerwowałem z myślą, że auto będzie do naszych usług…

Będzie, będzie.

– Wie Pani… jeśli coś będzie jechało w bagażniku, a my będziemy coś przewozić…

Redakcja poleca

W bagażniku?

Jakiś prezent czy coś. Czasami się przewozi.

Jak przesuniecie pierzynę, proszę Pana, to powinno się zmieścić.

Co na to wszystko Patryk? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca