Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Kłopoty słuchaczki przed egzaminem na prawo jazdy [WIDEO]

2 min. czytania
08.12.2022 15:58

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Zasolona Iwona z ośrodka ruchu drogowego pilnie skontaktowała się z Panią Martyną.

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Kłopoty słuchaczki przed egzaminem na prawo jazdy [WIDEO]

Pani Martyna przygotowuje się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Niespodziewanie skontaktowała się z nią Zasolona Iwona z ośrodka ruchu drogowego. Okazało się, że pojawiły się spore problemy. Z uwagi na brak wystarczającego miejsca w sali egzaminacyjnej nasza słuchaczka będzie musiała zdawać egzamin… przed budynkiem.

Widzę, że mam Panią jako dodatkową na egzaminie teoretycznym. Na sali mieści się 15 osób. Pani jest osobą siedemnastą. Chciałabym wiedzieć, czy możemy to rozwiązać systemem oknowym. Pani będzie znajdować się przed ośrodkiem, ja będę Pani czytała pytania egzaminacyjne i będzie musiała Pani dać mi odpowiedzieć. Podejdę do komputera i odpowiedź zanotuję za Panią – poinformowała Zasolona Iwona.

Co na to Pani Martyna? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca