Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Żółte karteczki na samochodzie? Pilny telefon do słuchaczki

2 min. czytania
01.12.2022 15:44
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Rozsadzona Iwona musiała pilnie skontaktować się z Panią Danutą.

Kamil Nosel wkręca Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET. Żółte karteczki na samochodzie? [WIDEO]

Rozsadzona Iwona z działu technicznego pilnie skontaktowała się z Panią Danutą, która w najbliższy piątek miała odebrać samochód. Pojawił się jednak spory problem.

- Muszę Panią uprzedzić. Czy będzie Pani chciała, żeby nakleić informacyjnie żółte karteczki? Jest problem. Auto czekało długo i nikt nie sprawdził wlewów. Tam, gdzie ma Pani spryskiwacze, tam Pani leje paliwo, a tam, gdzie ma Pani paliwo, tam Pani leje spryskiwacze. Czy mam to oznaczyć karteczkami?

Co na to Pani Danuta? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca