Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pani Kinga nie poleci do Włoch? Nagły problem z samolotem [WIDEO]

2 min. czytania
24.11.2022 15:02
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Przepocona Iwona dzwoni do Pani Kingi tuż przed lotem do Włoch.

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pani Kinga nie poleci do Włoch? Pilny problem z samolotem

Przepocona Iwona z działu odpraw lotniczych skontaktowała się z Panią Kingą, która wyjeżdża do Włoch. Tuż przed lotem pojawił się jednak spory problem. Samolot nie będzie miał podstawionych schodów. Jak więc pasażerowie dostaną się na pokład?

Trzeba będzie mieć więcej bagażu, bo nie będziemy mieli schodów do samolotu. Ustalamy z pasażerami jak wejdą. Jeżeli miałaby Pani większy bagaż, to wtedy staje Pani na walizce i stewardessa Panią podciągnie. Jeśli będzie miała Pani tylko ten mały, to jest problem. (…) Inni pasażerowie dogadują się z osobami, które mają większe walizki, czy im pozwolą po walizce wejść do samolotu – poinformowała Przepocona Iwona.

Co na to Pani Kinga, dla której to będzie pierwszy samotny lot bez rodziców? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca