Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pilny telefon w sprawie chloru na basenie [WIDEO]

2 min. czytania
22.11.2022 14:12
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Weronika Bezczasownika dzwoni w pilnej sprawie do Pani Agnieszki. Chodzi o wyjazd córki na obóz.

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pilny telefon w sprawie chloru na basenie [WIDEO]

Weronika Bezczasownika odpowiada za organizację obozu dla dzieci. W związku z wyjazdem Nataszy skontaktowała się z jej mamą. Pani Agnieszka musi podjąć decyzję w sprawie chloru na basenie.

Czy Pani przed obozem rozcieńczy dziecku chlor do wody? Ze względów sanitarnych i większą liczbę dzieci nie możemy chlorować uniwersalnie. Dziecko musi we własnym zakresie. Wcześniej przygotuje roztwór chlorowy, który jest od nas. Dajemy worki z chlorem. Trzy razy po dwa kilo. Dziecko będzie musiało zrobić ten roztwór. Jak będzie szło na basen, to wlewa i normalnie pływa.

Oto „Hit na Mundial”! Razem ze słuchaczami Radia ZET stworzyliśmy piłkarski przebój

Co na to Pani Agnieszka? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca