Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Marzena Mosiądz z biura podróży dzwoni w sprawie walizki [WIDEO]

2 min. czytania
08.11.2022 16:00
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Marzena Mosiądz z biura podróży dzwoni w sprawie wakacyjnej walizki.

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Nosel wkręca w Radiu ZET. Cukier, węgiel i chrust zamiast 13. i 14. emerytury?! [WIDEO]

Nosel wkręca w Radiu ZET. Marzena Mosiądz z biura podróży dzwoni w sprawie walizki [WIDEO]

Marzena Mosiądz, pracująca na co dzień w biurze podróży, skontaktowała się z Panią Danutą w sprawie wycieczki do Turcji. Okazuje się, że pojawił się pewien problem z walizką.

– Proszę mi powiedzieć, którą walizkę możemy wykorzystać. Musimy wiedzieć, co przepakować. (…) Będę miała jedną skrzynkę wódki. Mogłabym to wykorzystać do tej dużej walizki. (…) Wieziemy z Polski all inclusive, który będzie do wykorzystania w Turcji. Pytamy się pasażerów, którą ich walizkę możemy przepakować do reklamówki, a w zamian wsadzić tam all inclusive z Polki – poinformowała Marzena Mosiądz.

Co na to Pani Danuta? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Nosel wkręca w Radiu ZET. Wioleta Wycior dzwoni w sprawie miejsca dziecka w autobusie [WIDEO]